Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak (és gyakorlatilag...

Első autónak (és gyakorlatilag friss jogsival) melyik a jobb az alábbi autók közül?

Figyelt kérdés

A keret kb. 400-450 e körüli (csak az autóra, ebben nincs benne az átírás, biztosítás, szervíz, stb).

Elsősorban Suzuki Swifteket nézegettem, de tetszik az a Peugeot 106-os is...



2018. máj. 15. 06:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Szóval az autók:

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. máj. 15. 06:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik tetszik és megtudod venni.
2018. máj. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha még fussa, akkor a Nissan..csak 90 LE


egyébként a többi is pont megfelelő.(a zöld szwift például csinos is)

2018. máj. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is "friss" jogsim van. (3 éve vizsgáztam, de azóta nem ültem autóban) Én swiftet vettem a napokban, teljesen jó.
2018. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Franciát én a helyedben nem vennék, ezért számomra a Peugeot 106 szóba sem jöhet. A régi franciákról csak rosszat hallani. A piros Swiftet innen látom, hogy balesetes lehetett, mert nem egyforma színűek az idomok. Hanyagolnám ezt is. Marad az Almera vagy a zöld Swift. Őszintén szólva a Swift motorikusan biztosan megfelelő választás, de külsőleg az Almera szebb szerintem, meg hát az is japán. De mindegyiket meg kellene nézni személyesen, és menni vele próbakört. Képen máshogy mutat. Állapottól függ.
2018. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és igen a Swift 68 LE, az Alemra 90. Ha ez számít. Én az Almerát venném.
2018. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen értékű autót sokkal inkább vennék magánszemélytől, mint kereskedőtől, de ezek közül vagy a zöld Swift, vagy az Almera. A 106-os Peugeotokkal sincs semmi baj, csak az általad linkelt példány külföldről frissen behozott és a futásteljesítmény jó eséllyel köszönőviszonyban sincs az órán olvashatóval, a piros Suzuki pedig elég leharcoltnak tűnik.

Ne dőlj be annak, hogy fényes, meg csillog, egy ügyes kezű kereskedő a legleéltebb sz@rból is egy kis polírral meg egy kis szilikon szprével piacképes autót tud varázsolni.

2018. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem régi swiftem van. Nagyon szeretem. Mert olcsó fenntartású, strapabíró, kis fogyasztású.

Most 21 éves, 5 éve van nálam, alig kellett rá költeni. A Nissan nem tudom mennyire megbízható, de abban biztos vagyok, hogy bármi van vele, sokkal drágább.

2018. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy ilyet is...

[link]

2018. máj. 16. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint 350-400-nál többet biztosan nem ér egy Swift... Költeni arra is kell, annak is lehetnek rejtett/súlyos hibái is. Pl dugattyú szoknya

[link]

emellett papírautó, és (valakinek fontos) olyan semmilyen a megjelenése.


Inkább összekaparnék a helyedben egy jobb autóra.

Szóbajöhet a Suzuki WagonR+ (Mindenképpen 1.3-asat!!!).

Viszonylag tág hely, jó pakolhatóság jellemzi. A legnagyobb baja, hogy szeles időben kicsit rángat...


Esetleg Astra F (de akkor mindenképpen 1.6-ost válaszd!!)


Astra G egy másik kategória, de ha nem sürgős a vétel, érdemes lehet egy benzinesre összekaparni.

2018. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!