Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinaljak, ha elhagytam a...

Mit csinaljak, ha elhagytam a slusszkulcsot?

Figyelt kérdés

Potkulcs helye ismeretlen.

Regi autorrol van szo 99es, nem mukodik a gombra nyitas, ugyan az az ajto es az indito kulcs

Az is jó lenne ha csavarhuzovval vagy ilyen olcso megoldassal kuszoboznem ki a problemat

Elore is koszonom



2018. aug. 21. 20:42
1 2
 1/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Szükséged lesz egy lakatosra. Ha a foglalkozása a lakatos az a jobb, de akár a vezetékneve is lehet. Fel tudja majd törni az autódat.

PS: ha simán csavarhúzóval működne, akkor te mennyire éreznéd biztonságban az autódat?

PPS: ha meglátod, hogy pár perc alatt nyom nélkül feltörik, akkor úgyis elveszted a bizalmat :)

2018. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alvázszám, szakszerviz, megrendelni, kifizetni ( kb. 25000 ft.)töfögni tovább.
2018. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszi

Azt elfelejtettem hogy belulrol is nyithato mert van ilyen huzoka meg benyomo az ablaknal ami zarja nyitja (nem tom a nevet)

2018. aug. 21. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
A típusát tudod?
2018. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
99-ben már volt immobiliser, nem fogod megúszni egy új kulcs megrendelését.
2018. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont erre akartam kilyukadni én is. Az lesz a nagyobbik gond.
2018. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom a tipusat leirni felek h hackerek lenyomoznak akik megtalaltak a kulcsot es ellopjak, de valoszinuleg immos.

Tudnatok kuldeni egy linket? BP

2018. aug. 21. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinyitni egyszerű. Kifeszíted kicsit az ajtó jobb felső sarkát, benyúlsz vmi kampóval v vmi drót végére erősített hurokkal és felhúzod a gombot v a kilincset. Veszel egy gyujtáskapcsolót meg ajtózárat a bontóból és kicseréled.
2018. aug. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nyitásra találsz videót a youtube-on.
2018. aug. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Idióta... túl sok filmet néztél... hackerek lenyomoznak, peeeeersze. Véletlenül a világvége nem jön egy üstökös képében? Aztán majd jön bruszvillisz, és jól megment...
2018. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!