Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kúpteam-es srácoknak miből...

A kúpteam-es srácoknak miből vannak ilyen autóik?

Figyelt kérdés
20éves gyerekek 15milliós autókál járnak. Ha megkérdezik tőlük mit dolgoznak sosem válaszolnak? Valaki ismeri őket személyesen ,hogy mégis hogyan van 20évesen pl Andreasnak amg-je? Ha már ők nem válaszolnak az ilyen kérdésekre.

#autó #Mercedes #BMW #Andreas #moha #AMG #Kúp team #Kazzi #kazzi szinkron
2018. aug. 22. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Lehet ok is vállalkoznak mint en

Mondjuk nekem Ferrari van 3 is


17/f

2018. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a kup team ?
2018. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 éves a3 audi nagyon nem 15 milla, ja és a seat ibiza sem
2018. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi engem is érdekel. Nem irigységből hanem mert én is belekezdenék abba amit csinálnak. De csak ha legális vagy van hozzá gyomrom.

Itt lehet a kutya elásva. Talán ezek miatt nem árulják el.

2018. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 néhány fiatal srác akik az éjszakában gyorsulási versenyeznek meg ilyenek. Van facebook oldaluk meg néhány videó youtubon is talán.
2018. aug. 22. 20:10
 6/6 anonim válasza:
Ha már felhoztad példának Andreast ő elég keményen dolgozik viszont a családi háttere sem rossz (édesanyjának egy jol meno saját vállalkozása van (ha jól tudom)). De kulcsszavak között látom ott van Kazzi is. Ő a nulláról kezdte és mindent saját maga ért el. Persze nyilán azért mert ezt nem itthon csinálta, hanem ahogy megkapta az érettségit ment ki Németországba és ott van mai napig és ha jól tudom egyáltalán nem is tervez hazajönni max látogatóba.
2019. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!