Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is azt tapasztaljátok,...

Ti is azt tapasztaljátok, amit én? Én úgy látom, a nyár a duci srácoknak kedvez. Nekik állnak legjobban a rövidgatyák, mindenféle hosszban és fazonban.

Figyelt kérdés
Szerintem a duci fiúk szenzációsan jól néznek ki rövidnadrágban, és egyaránt jól állnak nekik a rövidebb és a térd alá érő fazonok is. Olyan öntudatos arccal tudnak vonulni az utcán a kis bermudáikban, valahogy azt érzem, hogy jó rájuk nézni. Ti is így gondoljátok? Nem a székről lefolyó típusú srácokról beszélek, hanem a kis macis-pocis alkatúakról, akiknek ráadásul többnyire ártatlan maciarcuk, kölyökarcuk is van.

2018. júl. 26. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan te mikor bolondultál meg??
2018. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is tetszenek a nagy (nem kövér, hanem nagy) férfiak rövid shortban, de ennyire nem vagyok lelkes:D
2018. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Inkább egy hús vér férfi mint egy ropi menőjenő de azért túlzás amit írsz.

Mondjuk egy 180 cm magas 100 kilós pasi tökéletes vagy maximum 105 kiló ha nem full hájas.

2018. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Szeretem a röidnadrágokat, és szerintem is jobban álnnak rajtam :'D
2018. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ízlések és pofonok, szerintem az ilyen típusú pasik rövidnadrágban úgy néznek ki, mint a jóllakott napközisek. Igaz, eleve nem szeretem a túlsúlyos férfiakat, semmilyen öltözékben nem tetszenek.
2018. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem áll jól, ahogy tartja a hasukat.
2018. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ebben semmi fura, ha tetszenek a kövérebb srácok. Én ezzel pont így vagyok, csak a lányokkal. Mikor a farmer kicsit benyomja a derekuknál a haját, meg a hasuk kicsit rálóg, azt valami kimondhatatlan módon imádom. :D
2018. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!