Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Tesla...

Mi a véleményetek a Tesla Model 3-asról?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nagyon jó autóra sikerült ár-érték arányban, ahoz képest hogy előző Tesla autók mennyibe kerültek. Egy vadi új elektromos autóért ami a kiírás szerint 310 mérföld (kb 500km) hatótávolságú, modern, rengeteg extrákkal, önvezető funkcióval 9,8 millióért barátságos ár.

2018. aug. 22. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is jól sikerült a Model 3, nagy hatótáv viszonylag olcsón stb., viszont van azért pár negatívum: mindent a középső kijelzőn kell kapcsolgatni, a lámpától kezdve az ablaktörlőig; az összeszerelés minősége továbbra is elég gyenge bár javult az S óta; szerintem nem néz ki jól (bár ízlések és pofonok). Én ebben az árkategóriában az új Leaf-et venném: nem kell rá éveket várni, jól néz ki (bár ez szubjektív), több helyen lehet tölteni és azzal is el lehet menni 400km-t.
2018. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az autó ötlete tetszik, de sokat kell rá várni, ocsmány a beltere, és ez a kulcsnélküli mobiltelefonnal nyitós dolog se jön be. Ha lenne rá pénzem se ilyet vennék, én is inkább a Leafre voksolok.
2018. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet nekem van kicsit beteg fantáziám, de ez a mobilos dolog helyett, én inkább chip-eket használnék. Mobilt elhagyot, otthonhagyod, elveszíted azt az autót se tudod használni.. Chipet belövik a bőröd alá, onnantól az se fog feltűnni soha, hogy ott van, mégis mindig nálad lesz.
2018. aug. 22. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az ár az általad említett duplája lett, így már nem is olyan jó vétel sokak számára.
2019. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Svédországban élek, március közepén vettem át az új Tesla Model hármomat. Előtte egy Nissan Leaf-em volt.


A két autót nem lehet összehasonlítani sem. Mert a Model 3 nem autó hanem valami alien spaceship ami az űrből leszállt. Úgy megy mint az őrült pedig csak az LR verziót vettem.


A minősége is kitűnő (most már). BMW nívó. Minden ott van ahol kell, minden rés OK, minden szolid. Én is kicsit izgultam mielőtt megkaptam volna, de semmi problémám nem volt.


Imádom a Leaf-emet is (most a feleségemé lett) az is sokkalta jobb egy dínó-köhögőnél. De a Tesla egy teljesen új nívó.


Nem értem aki írta hogy a Leaf-em több helyen lehet tölteni? A Teslát is az összes helyen lehet ugyanúgy tölteni - plusz hogy nyáron Magyarországra tervezek jönni a Teslámmal hála a Supercharger hálózatnak. Ez a Leaf-fel szinte lehetetlen lett volna. (Mert lassabbak a töltők és legalàbb tízféle töltőkártyát kellett volna előre beszerezni.)


Akinek kérdése van a Tesla Model 3-ról még a Leaf-ről csak tessék, próbálok válaszolni.

2019. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Örülök és gratulálok a szépséges Model 3-hoz!

Azt szeretném megkérdezni tőled, hogy milyen sűrűn kell gumit cserélni rajta?

1 vagy 2 év?

Illetve egy 20-as gumi a Model 3-hoz gondolom olyan 100-120 ezer/db.

2023. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 év után kellett új gumikat vennem.
2023. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!