Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T robogó (Minarelli fekvő...

Norbesz kérdése:

2T robogó (Minarelli fekvő blokk) állóhelyzetben, elinduláskor gázadásra dadog és némi dadogás után indul csak el. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Karburátor kitisztítva.A súbeltűt már lefelé és felfelé is állítottam,próbáltam több naftát adni neki,de a legmagasabb pozícióban nem tudok levegőt állítani hozzá,mert a levegőcsavar rövidnek bizonyul ebben az állásban.

A gyertya szürkés színű,tehát arra vetettem,hogy sok a levegő,illetve keveset kaphat.

Mi jöhet még szóba?Nagyobb fúvóka?Most 64-es van benne,a gyári fojtott 55-ös,amit 57-60-ra lehet cserélni bejáratás után(Keeway gyári adat)

Főtengely szimering szóba jöhet vagy egyszerűen keveset kap?Vagy?



2018. aug. 25. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hi. Ilyet az enyém is produkál DE csak frissen indítva. 1 kilóméter múlva minden rendben.


Én a szivatóra tippelek.

2018. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az enyém inkább üzem melegen csinálja és kis fordulaton/sebességen.Utána megindul,mint a puskagolyó!

Nem zárom,ki a szívatót sem,de inkább üzemanyag-levegő kombó a fúvóka-úszószint felől.De már nem tudom,mert több teóriát is próbáltam és semmi.Még a fúvókát próbálom cserélni de nem valószínű......tanácstalan vagyok.

2018. aug. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!