Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga után elsősegél...

Forgalmi vizsga után elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés

Szeptember 11-én lesz a forgalmi vizsgám, viszont a legközelebbi elsősegély tanfolyam amire el tudok jutni az 12-én indul.

Ez befolyásolja valamiben a vizsgát, vagy jogosítvány megszerzését? Vagy ugyanúgy megcsinálhatom a forgalmit, csak addig nem kaphatom meg a jogosítványt míg nincs meg az elsősegély?



2018. aug. 25. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Amint megkapod a Vöröskeresztes kártyát a sikeres vizsgáról, már mehetsz is az okmányirodába, nem folyásol be semmit.
2018. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha megvan a sikeres vizsga, utána harminc évvel később is megszerezheted az elsősegély vizsgát, csak addig jogsid nem lesz.
2018. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol csinálod a vizsgát, de Pesten például vannak helyek, ahol folyamatosan van képzés. Én előbb jelentkeztem vizsgára, majd utána egy ilyen tanfolyamra.


Annyi, hogy drágábbak mint az autós iskola vagy vöröskereszt által szervezettek, meg eléggé felszínesek is, de az alapokat megmutatják. Bár utólag azt mondom, az újraélesztés gyakorlásán kívül minden mást meg lehet tanulni tananyagokból.

2018. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ameddig nincs meg az elsősegély vizsgán kapott kártyád, addig nem kapod meg a jogosítványodat.
2018. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!