Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Üllői úton a Népliget...

Az Üllői úton a Népliget autóbusz pályaudvarnál a híd alatt fizetős parkolás van?

Figyelt kérdés
Tehát közvetlenül a buszmegállóból rálátni a felüljáróra és az alatt egy rakás autó parkol. Az fizetős?
2018. aug. 25. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Találtam ezt a térképet, de a fél Könyves Kálmán körútra jelzi azon a részen, a felüljárói részt meg szerintem nem fedi le: [link]
2018. aug. 25. 20:36
 2/4 A kérdező kommentje:
2018. aug. 25. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ott eleve nem lenne szabad parkolni, mert az járdának (v. járdaszigetnek) számít, ahol csak akkor lehet parkolni ha ezt külön tábla engedi.


Ettől eltekintve nem fizetős és nem is szoktak büntetni.

Amikor a legutóbb ott jártam, még a Népliget felőli oldalon lévő kis parkoló sem volt fizetős (ami tényleg parkoló).

2018. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a járdaszigetes dologról hallottam. Nagymama miatt állok meg 10-15 percre, mert a másik oldalon buszmegálló, taxi droszt és megállni tilos is van.
2018. aug. 26. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!