Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » URAL motorkerékpárom, ami...

URAL motorkerékpárom, ami garantáltan több mint 30 éves, de sajnos litván papírokkal rendelkezik, hogyan tudnám legális forgalomba helyezni? A veterán vizsga kitételeit már áttanulmányoztam, de főleg szgk-ra vonatkozik.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a vételár,de van fehérváron egy kereskedő és uj gyártásu URALokat árul minden kivitelben.Tudom mert az egyik ismerösöm is onnan hozta.A technika nagy része orosz de az elektromos dolgokbol már van japán is.Az összeszerelés minősége meg maradt a 60 éveknél.(rá cromoznak a rozsdára,stb)
2010. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A mavamsz.hu-n kielégítő választ adnak!Azthiszem Fiva minősítést kell rá csináltatnod, de kérdezd meg náluk!
2010. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!