Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írnátok pro/kontra érveket ez...

Írnátok pro/kontra érveket ez az autó mellett?

Figyelt kérdés

Tehát egy 2006/09-es Chevrolet Lacetti 1.6-ról lenne szó.

Tudom...olvastam vissza gyk-n..gondolom 10/9 ember már írja, hogy felejtsem el. Szeretném ha az én helyzetemre szabva mondanátok valamit, nem szimpátia alapján...


Szóval első autóm lesz,21 évesen,eddig egy családból maradt '97-es swiftet vezettem. Azután nyilván előrelépés lesz. 7-800 ezerig nézek autókat, és igen szempont, hogy tetszen. És ez amit linkelni fogok, tetszik. Lehet másnak nem, nekem igen.

Tetszenek még 147-es alfák, de műszakilag sokak szerint vészes a fenntartása. Gondolom írni fogjátok, hogy ennyiből opel,ford,golf stb.. az Astra-k nem tetszenek, ráadás egy ismerősöm iszonyat sokat szívott vele..abból is ugyanúgy ki lehet fogni a rosszat. Golf-ról is lehet hallani bőven problémát.


Leszögezném!!! A Honda-Toyota párosból nézelődnék, ha még lenne + fél millám,de 7-800 ezerig nincs szerintem normális, ami nem lenne 18-20 éves.


Tehát az autó:

[link]



Ahogy olvastam, az 1.6 motor a legjobb a Lacettik-nél. Tudom,hogy 9l-t simán megeszik városban, de nem járok sokat vele, illetve a mostani suzi se 5-6 litereken él már..

Nekem ez a fekete Lacetti nagyon bejön, és örülnék, ha végre olyan véleményeket is olvashatnék, ami nem 3 szavas(felejtsd el, nem európa,hulladék stb)


Szervizelése szerintem egyáltalán nem vészes.


2018. máj. 2. 00:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, ez a Lacetti viszonylag fiatalos is, és a klíma sem utolsó szempont.
2018. máj. 2. 00:44
 2/18 A kérdező kommentje:
Plusz, ez a járgány, elég jól leinformálható, 1. tulaj..szerintem rendben van. Persze, előtte átnézetném.
2018. máj. 2. 00:48
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a motorja ugyan az mint ami az opelekben van és az 1.6 16v nem a legszerencsésebb motorválasztás.


Baromság a 16 szelep, 8 szelepes ezerszer jobb....


Azt meg ne igen vedd készpénznek, hogy "leinformálható" az autó.

Amint látom nem magánszemély adja el...


(amúgy nekem tuti nem kéne az életben ez az autó csak végszükséglet esetén, gyűlölöm az első kerékmeghajtású autókat :D)

2018. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem rosszak a Lacettik. Volt pár munkatársnak, nem panaszkodtak rá. Valóban nem a legtakarékosabb, de egy jó példánnyal nem kell sok problémára számítani. Szerintem ha jó a kiszemelt példány, megvehető.
2018. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2018. máj. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 D. Brasco ***** válasza:
53%
Volt már annyi ilyen lacettis kerdes az elmult időben....nem lennnek meglepve ha a fele a ties lett volna,tekintve hogy ott is allandoan 147-ea alfat meg meg ezt a lomot kellett hasonlitgatni!Ott is leírtuk már hogy egy pudva szar az egesz,évtizedes levedlett opel technikával,iszonytató fogyasztassal és cserébe még csak nem is megy,valami elképesztő igénytelen anyagokkal és összeszereléssel!
2018. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Osztom Brasco véleményét, ez a motor nem éppen a legjobb választás!


1.4-es 8 szelepest kellene választani ha ragaszkodsz a lacettihez.

Ezt a 16 szelepest pörgetni kell mint a barom cserébe nem is nagyon megy de legalább autópályán megeszi a 12 litert is akár 130-on.

2018. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Legelső lacettis kérdésem, de köszönöm az előítéleteket. Ha ennyire az érdekel ki írta, vesd össze az írásstílust.


Viszont akkor érdekelne, Te mit ajánlasz ehelyett? 7-800 körül..ne legyen 14 évnél idősebb, megbízható legyen, és szeressek beleülni. Mert jeleztem..átnéztem már az egész piacot oda s vissza, de tényleg érdekel mi lehetne jobb választás ennyiért. Egy okos Astra vagy Focus, amiknek az előélete ki tudja honnan lett hozva visszapörgetve,széthajtva. Sok embert láttam már szívni ezekkel a 'tuti' autókkal.

2018. máj. 2. 11:23
 9/18 D. Brasco ***** válasza:
En nem ajanlok mar semmit mert a kanapéprofesszorok ugyis lepontoznak,a masik meg hogy te már láthatoan eldontotted hogy neked a lacetti kell.......akkor vedd meg azt jónapot!
2018. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez kész..:D

Lepontoznak,igen.. minden embernek lesz szimpatikus autó, és olyan amit még akkor is elhord, ha sosem ült benne. Nincs igazam? Ha a magyar fórumok alapján szeretnék vásárolni, akkor semmit ne vegyek mert rögtön jön 3-4 ember bármilyen márka és elveszi az ember kedvét. De tényleg érdekel, te mit ajánlasz, mert láthatóan értesz a témához.Egyébként meg eldöntve nincs, kifejezetten ez a /hirdetésben lévő/ autó tetszik, nagy általánosságban nem rajongok a lacettikért sem, de így feketében nekem bejön..de nem ez a lényeg.

2018. máj. 2. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!