Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az országban hány olyan...

Az országban hány olyan műhely van ahol végeznek RHD-LHD átalakítást?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdeztem,hogy megéri-e,hanem azt,hogy kik foglalkoznak ezzel.Régebbi japán veterán autórol van szó.

2018. aug. 28. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem bármelyik komolyabb műhely meg tudja csinálni, kivéve ha a tűzfalat is cserélni kell. Ahhoz már egy karosszériaműhely is kell.
2018. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha viszel hozza mindent, mondjuk egy balokormanyos donort, akkor jo eselyed van ra, hogy találsz ilyen szerelőt. Ha elarulod, milyen autó, talan tippet is tudnánk adni.
2018. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
AE 86. Alkatrész ügyileg a Corolla GT / GTS illetve az MR2 ami passzol.Már elég régóta vadászok egy normális Hachira,s ha már sikerül találni egyet akkor már használhatóvá szeretném tenni.Ha valaki elvállalja akkor már egy telljes restaurálás is benne lenne.Sajnos ezek a tipusok budilemezből vannak,s minden csapadék után kilókat veszítenek :)
2018. szept. 8. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha veteránról van szó, ott nagyon komolyan veszik az eredetiséget. Szerintem veterán szempontból egy ilyen mértékű beavatkozás után az autó már nem értékelhető. Az alvázszámból bármikor meg lehet mondani hogy eredetileg RHD az autó. Ha veteránnak kell, én meghagynám eredeti állapotában, igaz kevesebbet ér mintha LHD lenne, de lagalább ér valamit...
2018. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A veterán tagságot nem igényeltem rá.Japán belpiacos autó,még nincs forgalomba helyezve az országban.Én egy használható autót szeretnék és nem egy hülye rendszámot...

A tervben van még hozzá egy típusazonos motorcsere,teljes restaurálás,alvázvédelemmel kezdve.

2018. szept. 30. 15:58
 6/6 anonim válasza:
De irigyellek :D
2019. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!