Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépjármű Átiratás késés?

Donn001 kérdése:

Gépjármű Átiratás késés?

Figyelt kérdés
Üdv mekkora büntetésre számolhatok ha 1 max 2napot kések az átiratással mert váratlan nagy kiadás jött és sehogy nem tudom megoldani de viszont igazolni se tudom

#büntetés #késés #Gépjármű Átiratás
2018. aug. 30. 13:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg haladékot lehet-e kérni?
2018. aug. 30. 14:25
 2/2 anonim válasza:
Szia! Biztositasokkal foglalkoztam nemrég (bankos vagyok) új biztosítás kötése attól a naptól lesz amikor az átírás történt és az üzembentartói váltáson vagy adásvételin szerepel. A biztosító az azóta eltelt napok után fedezetlensegi díjat számol fel ami kb napi szinten 7-800 Ft a biztosítási díjon felül. Javaslom minél előbb Kösd meg mert 30 napod lesz úgyis rendezni és kotheted negyedevesre is nem lesz magas a díj . Persze ez autó típus, jogsi kezdete , életkor minden számít .
2018. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!