Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl sok benzint kapna a simsonom?

Túl sok benzint kapna a simsonom?

Figyelt kérdés
1:33-as keveréknél, olajos-kormos a gyertya, 1:40-nél már csak kormos, viszont nyél gázon már leég róla és akkor szép tiszta. Az lenne a kérdésem, hogy miért csak nyél gázon ég le róla az anyag? Gyújtás jó karbi beállítva, viszont még nem takarítottam ki. Légszűrő takarításnál elég hozzá férni az egész rendszerhez... érdemes lenne egy sportlégszűrőt beszereznem?

2018. aug. 31. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

minden rendben van a mocidon, de a leírásod alapján egy mérettel kisebb hőértékű gyertya kell bele.

Ne nyúlj semmihez, ne tegyél sportlégszűrőt sem, hanem csak egy kisebb hőértékű gyertyát, és menni fog, mint a vihar...

a 33-as keverék talán jobb, főleg, ha változtatsz a hőértéken.

1:40 től ne menj vékonyabb keverékkel.

2018. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Próbálgattam az ngk, brisc, isolator gyertyákat, de 1-2 km után beköpte. Most egy régi kb 50 éves "bakony" gyertya van benne (ha ez mond valamit). Ezzel a gyertyával már a 30. kilóméternél járok. Általában kormos, néha szép barnás, viszont még mindig megy..
2018. aug. 31. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A karburátor gáztuskójában lévő tűszelepet tedd középre. Egyébként minden rendben, a gyertya mindig kormos hiszen kétütemű és így kell lennie.

Gyertyából én a 175 és 225-ös hőértékűt használtam német isolátorból. Viszont ahogy a fórumokon olvasom jobban jársz ma egy NGK-val vagy hasonlóval.

2018. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem NGK-ból a B7HS a 175-225-ös hőértékű. Holnap veszek egyet és kipróbálom. Nem tudja valaki, hogy a bakony gyertyák mekkora hőértékűek voltak?
2018. aug. 31. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!