Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tágas autót vegyek kb...

Milyen tágas autót vegyek kb félmillió forintért?

Figyelt kérdés
195 cm vagyok és az mindenképp fontos lenne hogy a hátsó üléseken is (viszonylag kényelmesen) elférjen mögöttem egy személy. Amúgy első autóm lenne szóval valami olcsón fenntartható legyen és mindenképpen benzines.

2018. szept. 1. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyet keresek csak én széltibe vagyok aggályos, jelenleg Multiplán gondolkodok, most Swiftem van... de a családi autónk egy A Omega, abban elférek és a mögöttem héderelők sem szólnak. De Toyota Avensis is van fél milla alatt.
2018. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Opel Vectra vagy Astra ami neked jó lesz, azok elég tágasak, esetleg a Zafira ha tényleg úgy használnád ki hogy sokan ülnétek benne, bár azt fél millióért nagyon elvétve találsz, mert azok jó gépek.


Esetleg Ford amiben gondolkozhatsz. De javaslom még a Skoda octáviát, bár abból ennyi pénzért nem biztos hogy találsz olyat ami nem vérzik ezer sebből, de nagyon sokan dicsérik hogy azok masszív autók.

2018. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a Multipla szélben-hosszban-magasságban is neked való.

de ha már tágas vas kell, akkor csak kisbusz-szerűben gondolkozz...hagyományos szedanok, vagy mélyen ülő autók nem igazán szerencsés döntés.



szerintem

2018. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Audi A8 4.2 V8.
2018. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Barkas!:)
2018. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-ös: bingóóó!
2018. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, több tanácsot is szívesen várok.
2018. szept. 2. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy Partnert nézz meg és próbáld ki.
2018. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

VW Passat B3.

186 centi vagyok, ha elöl beállítom kényelmesen vezetéshez az ülést és beülök magam mögé hátra, akkor az összecsukott(!) térdeim és az ülés háttámlája közé még simán befér az öklöm, annyi hely van benne.

1.8-as benzinmotoros van nekem, fogyasztása hosszú távon 7 liter körül van, városban 9 liter. Télen azért több valamennyivel. Itt írtam a fenntartási költségről: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__94..

2018. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!