Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót érdemes venni a...

Melyik autót érdemes venni a három közül?

Figyelt kérdés

Szalonból szeretnék autót venni.

Három autón gondolkodom nem tudom melyiket vegyem.

Alap felszereltséget néztem mind háromnál.


Suzuki Swift

Fiat Tipo

Lada Vesta


Melyik a legjobb vétel három közül?

Ha 5-10 évre akarom venni mennyire érdemes hitelt fel venni autóvásárlásra? Kb 500-800 ezer lenne a fel vett összeg.


2018. szept. 1. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Logikusan átgondolva ennyi pénzzel biztosat keresnék, a Fiat ezért kiesik, a Suzuki lenne a legésszerűbb vétel, ugyanakkor a Lada is jó lehet csak nem tudni róla semmit, legalábbis egy cikk nem bukkan fel böngészések alatt, mérlegelni kell hogy melyiket könnyebb eladni, ez is a Suzuki felé billenti a mérleget.
2018. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alapfelszereltséget később nagyon megbánod. Inkább a GS felszereltségben gondolkozz(ha szabad javasolni)


Hogy melyik a legjobb? hát azt ember nem mondja meg, legfeljebb ha végigolvasod a Total Car tesztjeit, és utána a Népitéletet...


az én javaslatom: Szwift, Vesta,...


magamból kiindulva a Szwift tíz év múlva is hibátlan lesz..most hajtom a negyedik Szwiftemet, mind automata volt, és soha nem volt hiba, rozsda, vagy szervizigény.

A Lada felkötötte a gatyáját, és már az automata változat is versenyképes...(árban biztos)


a mostani Szwifteket már japánból hozzák, úgyhogy ha különleges színigényed, vagy netán fullextrás kivitel kell, akkor lehet, hogy várni kell.

2018. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam a fiat felejtős lenne....

(Olasz autókat a második legrosszabbnak tartom, első helyen a német BMW-Merci páros áll)


Lada? Elég ismeretlen autó! Ismeretlen hibákkal, ismeretlen jövőképpel...


Suzuki elég befutott egyszerű kisautó, eladással sem lenne gond, én egyértelműen ezt választanám a három közül.

2018. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen én is a Suzuki felé hajlok.

Hitelt mennyire szabad fel venni autóra?

Szalonoknál szokott lenni használt autó beszámítás?

2018. szept. 1. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiat tipónak köze nincs a másik kettőhöz, árban, méretben és felszereltségben sem.

Magamnak biztos a teljes felszereltségű tipót venném, viszont a leírtak alapján a suzukit javaslom.

2018. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

A Fiat Tipo egyel magasabb ligában játszik mint a Suzuki és a Lada, magamnak Fiatot vennék mert sokkal jobb az anyaghasználat és a dizájn.

Bár ott van még a J Astra is közel full felszereltséggel...

De neked jó lesz a Swift alapfelszereltséggel.

2018. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!