Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004 Honda Accord 2. 0 VTEC...

2004 Honda Accord 2. 0 VTEC első autónak jó döntés?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg tudtok ajánlani valami mást?


Fontos:

Max. 2 millió

Évjárat lehetőleg 2000nél újabb

Benzines

Manuális

Elférjen benne kényelmesen legalább 4 enmber


Napi utam kb 50km (25 oda vissza)


Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.



2018. szept. 1. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ne tord ossze az piszok draga lesz de ezen kivul egyik legjobb valasztas. Nem veletlenul ilyen dragak.
2018. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
Nagyon jó döntés!
2018. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csoda
2018. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem első autóm éppen egy 2000-es évjáratú 1400 cm3-es 75 lóerős angol "típusú" Honda Civic. Én 1980 euróért vettem egygazdásan új műszakival:)


Én egyedül egy dologban húzgáltam a számat az első autós döntés miatt:


Mielőtt megvettem az autót kb 500 km-t vezettem, tehát nem tudtam normálisan vezetni. Maga az autó pedig elég nagy és relatíve nehezen vezethető és manőverezni, kis helyekre bemenni nehezebb vele, nagyvárosban nem annyira ideális, mert sok hely kell neki, ami egy kezdő vezetőnél sokat nehezít szerintem.

Ezenkívül mivel nagy és nehezebbeen vezethető az autó össze vissza horpasztja, karcolaj mindneki, kb minden második iylen Honda be van horasztva amit errefelé látom (bár ez itt Németország és egy katasztrofálsi közlekedésű város).


Továbbá első autónak a 2.0-s két literes Honda motor egy kicsit sok szerintem...

A Honda motorok általában nagyon erősek és első autónak bőven elég belőlük egy 1400-as vagy 1600-as is.

Már egy 1600-as 110 lóerős Honda is úgy megy mint a rakéta....azzal szeirntem mész a német autópályán 170-nel úgy mint a huzat.

De Mmondom neek az 1400-as is elég bőven...


Ez azért írtam mert a Hondánál olykor elkapja a hév az emebert,, és ha egy első autós vezető megtudja milyen is a 2 literes Honda motor, ráérez a ízére, annak nehogy csúnya vége legyen...


A Honda Civic CRX-et a 90-es években ezért nevezték el száguldó koporsónak, mert úgy ment minta rakéta aztán sorban haltak meg benn az emebrek...gondolom miután rájöttek hoyg 8,2 mp alatt gyorsul 100-ra...


Ja és nem utolsó sorban gondolom a 2 literes régi Honda motor - ha benzines - esetleg a gatyát leeszi majd rólad...


Én javaslatom:


2004-es körüli évjáratú Honda, 1400-as vagy 1600-as motor, 75-110 lóerő.


Egy ilyennel már gond nélkül eljutsz akár Londonig is holnap reggel, és első autónak szeritnem biztonságosabb


Aztán ha már Te is tudod mi az hogy Honda:) és magabiztos vagy, akkro jöhet a 2 literes akár.

2018. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a fogyasztasra terek ki. Ha nem varosi dugoban araszol eselyes hogy nem fog tobbet enni. A k-s motorok sokkal jobbak.

Es az accord sokkkal biztonsagosabb.


Mint irtam, ne torje ossze mert draga lesz.

Ennyi.

2018. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!