Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki informálna a dolgokról?...

Valaki informálna a dolgokról? Jogosítvány illetve az autók?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkezdett érdekelni a vezetés, de sajnos nincs kivel beszélgetni a részletekről.


Szóval teljesen szűz vagyok ebben a témában.

Minden érdekelne, a jogosítvány megszerzésétől az autók karbantartásáig minden.

Ja, és, hogy félreértés ne essék nem foglalkozni szeretnék az autókkal, hanem csak használnám őket.. :)


Esetleg, ha autót is tudnátok mondani, persze használtat ami nekem való lenne annak is örülnék.

Elvárásaim igazán nincsenek nagyok, de a jármű azért nézzen ki valahogy, meg esetleg legyen rajta tetőablak illetve az aksi bírjon egy közepes JBL hangszorót. (Tölteni is tudja ternészetesen)

Árban még nem gondolkoztam, de amit még majd megtudok magamnak engedni az 350'000ft (én keresem meg az árát, még talán rokonok pótolnak bele, erre nem számítok, de nem nagyon fogom kéretni magam ha hozzámvágnak egy 10ezrest..)

Még talán az is jó lenne, ha 4en kellemesen elférnénk, mert a kis családi kört valószínű én fogom fuvarozni..:)


2018. szept. 1. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja még annyi, hogy a csomagtér egyáltalán nem fontos. Na meg a klíma sem.

18F

2018. szept. 1. 22:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először legyen meg a jogosítványod, majd utána gondolkozz, milyen autót btudnál venni, és amire most nem is gondolsz, fenntartani azt.

A jogosítvány megszerzése bizonytalan összeg, de már ott számolhatsz 200ezer forint kiadással.

Az autó használat költségei sokkal összetettebbek annál, hogy veszel egy használt autót..

Vételár, átíratás költségei, kötelező biztositás díja, szervizelés, teljesitmény adó, üzemanyag.

2018. szept. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lennél szíves leírni, hogy pontosan mit szeretnél tudni?


Nem hiszem hogy bárki is kisregényt fog neked írni, én legalábbis biztos, hogy nem.


Az autótanácsolásnál az ilyen komoly szempontokkal, hogy "nézzen ki valahogy" vagy "az aksi bírjon egy közepes JBL hangszorót." sajnos nem tudok mit kezdeni.

Vegyél F Astrát, Swiftet, Ford Focust ezek elég sokoldalú, viszonylag olcsó fenntartású autók.

2018. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

350 ezer Ft, s ennyi mindent akarsz?

350ért örülj, ha olyan autót kapsz, ami megy.


Tudod-e melyik a te autód?

A swift, wagon-R, de hátha találsz jó subaru justyt..

2018. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdező saját bevallása szerint suncs tisztában a jogosítvány szerzés és az autó vásárlás kérdéseivel, költségeivel, úgy az említett 350ezres összeg lehet csak 150ezer...


Továbbra is azt mondom, írom, hogy az autó vásárlásán bőven ráér akkor gondolkozni, ha már lesz jogosítványa, és az is lehetséges, hogy a nem részletezett, csak sejtetett körülmények (nincs pénz) miatt későbbi időpontra kell tolni az autó vásárlást.

Nem úgy működik, hogy "kifizetem, és megy", további költségeket kell pluszban számolni.

2018. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!