Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek körülbelül mennyi idő...

Nektek körülbelül mennyi idő volt amíg forgalomban az elindulás nem okozott gondot?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve van jogosítványom, mégis neha nagyon nehezen tudok elindulni az autóval. Egy ideig úgy éreztem, hogy belejöttem, az utóbbi 1-2 hétben viszont újra úgy indulok el az autóval, mint ahogy az elején, hogy óriási gázt adok, es felbőgetem az autót. Tudom, hogy fél év nem sok idő, de csalódott vagyok.
2018. szept. 3. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kapkodj! Nem hajt seki. Gondold át (kb 1mp vagy annyi se) finom gáz, kuplung lassan felenged azt nagyobb gáz... Senki sem ordít le. Jobb mint full gázon kilőni, fulladni stb.
2018. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
a " T " betű kiragasztva? mert akkor nincs miért aggódnod, majd belejössz.
2018. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem okozott gondot,simán elindulni :) De van 2 olyan rész ami körforgalom az emelkedő tetején, nah azzal sokáig szívtam, mert jól telibe tapostam mindig a gázt amikor megállás elindulás araszolgattam fölfelé és féltem,hogy a mögöttem lévő autót lezúzom. Aztán egyik este elmentem és gyakorolgattam , így jól ráéreztem arra is.
2018. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Addig míg a saját NEM az oktató szétesett fosán gyakoroltam a kuplung csúsztatást és alapjáraton elindulást . Elinduláskor a sok gáz és a benyomott vagy felcsapott kuplung kizárja egymást . Tedd 1be engedd a kuplungot úgy hogy nem taposod a gázt . Elindulsz ekkor nyomsz gázt és berakod 2esbe .
2018. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem kevés. De nem ettől lesz valaki jó vezető.


A vicc az egészben, hogy apai nagyszűleim falvában, nagybátyám volt a rendőr és megyeieket ő ismerte, így már a 14 évesen 177 centisen ott vettem, pedig főútvonal is van ott. Hál Intennek másik megyéből oda az Isten háta mögé nem vezényeltek át másik megyéből rendőröket akkor.

2018. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vezettem <- helyesbítés
2018. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen csak embere válogatja :)


Én amikor még letettem a jogsit akkor még volt rutin.

Benzinessel tanultam vezetni de talán ha kétszer lefulladtam a rutin pályán, forgalomban egyszer sem.... egyszerűen ráéreztem az autóra.


Viszont a tolatva parkolás két autó közé nagyon de nagyon nehezen ment sokáig, másnak meg az a vicc kategória :D


Párhuzamos parkolás is ment nagyon könnyen, másnak meg az nem ment...


Szóval nyugi, embere válogatja!

Aki kiírta a T-betűs matricát nem mondott hülyeséget, hiába pontozták le a barmok!!!


Ha T-betűs autó van előttem akkor sokkal elnézőbb vagyok, sokkal távolabb állok meg tőle... főleg emelkedőn, előzéskor nem tapadok rá, ha lassan indul el nem dudálok rá (bár amúgy sem senkire)

2018. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vizsga után 1 hónapig nem vezettem, csak most hétvégén. Amit leműveltem az katasztrófa. Rögtön lefulladtam, váltás is bénán megy, az egész közlekedésem bizonytalan.


Testvérem autóját vezettem, pici gázra is úgy felbőg a motor, majd hirtelen le is fullad ahogy engedem a kuplungot. Az oktatóautón kifejezetten "bátran" kellett adni a gázt és úgy finoman engedni a kuplungot. Egy relatív új, nem szétkopott autónál meg simán elindul a kuplung engedésével gázadás nélkül (benzines).

2018. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sosem volt probléma... Mondjuk én már jogsi előtt is tanulgattam vezetni.
2018. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült valami kókany benzint tankolni. Egész nap gond volt az indulás. (1986 óta vezeték)
2022. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!