Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A németek szerint miért jobb...

A németek szerint miért jobb a Volkswagen a BMW-nél?

Figyelt kérdés
Volt szerencsém beszélgetni pár német cserediákkal a melóhelyemen.Szünetbe beszélgettem velük a kopott német tudásommal és feljött az autós téma.Na gondoltam,megkérdezem őket,hogy mit gondolnak erről.Ők azt mondták,hogy semmi pénzért nem kéne nekik BMW,ők Audi/VW/Toyota pártiak.Kérdeztem miért,ők pedig csak annyit mondtak,hogy szarul vannak összerakva :D Kicsit meglepődtem ezen a válaszon főleg,hogy itt MO-n elég sokan lenézik a Vw-t.Skodával meg Seattal nem sokan járnak németbe eztis hozzátették. Ezek szerint a németek úgyvannak,hogy a bolond keleti országoknak jó a BMW? :D

2018. szept. 4. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Megkérdeztél pár srácot, akik szerint VW > BMW, és ebből arra következtetsz, hogy az összes német így vélekedik.


Megállítasz két hazafias fiatalembert az úton szelíden álcázott PSA-logóval a pólójukon, mindkettő a francia autókra esküszik, a németeket a pokolba kívánja. Kijelenthető-e, hogy a magyarok szerint egy Peugeot jobb egy Audinál?

2018. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Én beszéltem két ocmvodassal akik szert 100 több mint 1 milliárd, akkor tehát valóban több értem
2018. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem reprezentatív a mintavételed.
2018. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Estére majd szépen előkerülnek a márkafanok aztán lesz szájkarate :D
2018. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ miben jobb. Kényelemben, vezetési élményben a BMW a jobb, viszont cserébe az autó árát rá lehet költeni a szervizre. Megbízhatóságban, fenntartási költségben a VW a jobb. Amúgy meg "pár cserediák" véleménye kevés ahhoz hogy rá lehessen fogni hogy a németek véleménye. Ahogy az előttem válaszoló írta, ha az utcán leszólítasz 3 embert és mind azt mondja hogy a BMW szar, azt túlzás a magyarok véleményének nevezni.
2018. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Itthon is vannak, akik a VW-t istenítik. Félreértés ne legyen, nekem is volt VW-m, szerettem, de az Audi és a BMW egy másik kategória. Ahhoz képest, hogy nincsenek jól összerakva, nézz meg egy 15 éves VW-t, és egy 15 éves BMW-t/Audit, na melyikben zörögnek a műanyagok?
2018. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Azoknak a diákoknak semmi közük az autókhoz.

Nem értenek hozzá.

2018. szept. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Úgy látszik itt mindenki szar választ adott, és le lett pontozva. Köszönjük Emese.
2018. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit.
2018. szept. 5. 18:02
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
A kollégáim mind nagyzolnak azt elkezdtek Audikat venni :D Első olajcsere: 350 euró, azt pislognak, meg anyáznak, azt jönnek, hogy kevés a fizetés :D Mondom nekik, hát többet fog kelleni túlórázni egy Audihoz. A másik török kollégám vett egy 2015-ös mercit, valami tönrement benne alsóhangon 3500 eurót mondtak neki, azt most jár vasárnaponként is dolgozni. Na hát tudod mikor, jó nekem a Ford Focus is :D
2018. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!