Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok ilyen paraméterekkel?

Figyelt kérdés

-Mindenképp benzinesre gondoltam hisz igazából csak (vidéki) városon belüli munkába járásra illetve a szokásos nagybevásárlásokhoz illetve ide oda elugrani kellene valamint havonta egyszer lenne picit nagyobb táv (100 km oda majd nap végén vissza).

-Az anyagi keret maximum 1 millió lenne, de ha ennél kevesebbért tudtok valamit ajánlani az még jobb.

- Kombit semmiképp nem akarok, de azért lehessen is bele pakolni (jelenleg egy ezres 96-os Suzuki Swiftem van)

- Automata váltósat szeretnék mindenképp viszont szekvenciálisat semmiképp mivel eddig csak rosszat hallottam róluk.

- Külsőleg, hogy mennyire “népszerű” vagy “menő” az egyáltalán nem érdekel, hisz nekem ez nem szempont egy autónál

- Végül, de nem utolsó sorban azért a fogyasztása se legyen olyan brutál azaz vegyesben 7-8 l felett mondjuk én alapból nyugisan vezetek igy az ezres swiftem 5,5-6,0 eljár

Igazából ami miatt cserélni szeretném az a kényelmesség, tehát szeretnék magasabban ülni illetve az alap kényelmi szolgáltatások legyenek benne pl. Elektromos ablak, szervo, köponti zár



2018. szept. 4. 20:45
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Ha nem kell minden áron az automata en egy octaviat vennek!
2018. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Golf IV, Passat, Octavia stb. Bármelyik VAG ebből a kategóriából 1.6 16v-től felfelé benzinmotorral

Vagy Astra G szerintem

2018. szept. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek közül a Golf tetszik viszont a márkából adódóan igen csak drágább fentartani. Mennyire szerviz igényes egy Golf IV-es?
2018. szept. 6. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:

"márkából adódóan igen csak drágább fentartani"


Aztán ezt mégis honnan veszed?

2018. szept. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!