Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akarom elkezdeni a...

Most akarom elkezdeni a jogsit de ahhoz fel kéne hívnom az oktatót. Mit mondjak neki a telefonban?

Figyelt kérdés
Még sose kellett elintéznem egyedül semmi ilyesmit (egyébként is utálok telefonálni), de most rákényszerültem és nem tudom, mit mondjak a telefonba.

2018. szept. 4. 22:41
 1/9 Hovarju ***** válasza:
100%

"Jó napot/estét. XY vagyok, túl vagyok a sikeres kresz vizsgán. Önt ajánlották gyakorlati oktatónak. Mikor és hol tudnánk kezdeni?"


kb. ennyi elég.

Aztán ha majd találkoztok a többi kialakul.

2018. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
De ma már ne hívjad. Késő van.
2018. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod, megkérdezed mi a menet és elmondja...
2018. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk, ha még most kezded, akkor nem kell felhívni senkit, hanem bemenni egy autós iskolába, ahol megbeszélitek a részleteket.

Gyakorlati oktatót majd a sikeres KRESZ vizsga után kell felhívni, neki nem lesz szokatlan, hogy ilyen ügyekben keresik telefonon... ha egy telefon beszélgetést nem tudsz egyedül elintézni, hogy akarsz egyedül járművet vezetni? (az sokkal bonyolultabb, és veszélyesebb)

2018. szept. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mond neki ezt: tartsd meg az aprót, te mocskos állat! :)
2018. szept. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha 17-18 évesen ez problémát okoz akkor ne vezess. Bújj vissza anyuék burkába amit köréd építettek és akkor ülj autóba ha már életképes vagy.


Le leszek pontozva, és meg fogsz sértődni, de ez nem bántás, hanem jótanács, a saját és mások érdekében is.

2018. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most fogom kezdeni. Köszönöm azoknak akik képesek voltak segítőkész és értelmes választ adni.


Az utolsó válaszadónak is köszönöm, de nekem nincsen se édesanyám se édesapám, akiknek a burkába visszabújhatnék. Azt hiszem elég életképes vagyok ha eddig eljutottam egyedül.

2018. szept. 5. 12:02
 8/9 Hovarju ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azt hittem a kresz vizsgán már túl vagy. De ha még az sincs és teljesen az elején vagy, akkor azzal kezd, hogy keress egy közeledben levő szimpatikus iskolát, iratkozz be. Ott majd elmondják mire van még szükséged illetve mikor tartanak órákat.


A kiszemelt iskolába nyitvatartási időben nyugodtan bemehetsz szívesen segítenek.

Ha pedig telefonálni akarsz nekik, elég csak annyit megtudni mikor vannak nyitva, a többi dolgot személyesen könnyebb elintézni.


És ne aggódj, más is elkezdte valahogy. Menni fog.

2018. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy normális választ adtál.
2018. szept. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!