Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió forintig milyen...

1 millió forintig milyen egyterűt vegyek amiben nincs kettöstömegű?

Figyelt kérdés
Dimbes- dombos helyen lakok, két ismerősöm akinek kettöstömegűs autója van ( DTI a másik meg PD TDI ) mind már cserélte mert nem bírják a dombokat, hirtelen gyorsításokat stb. Fontos, hogy 6 személyes legyen és lehessen vele kényelmesen autópályán is meg bírja a várost is 80% város 20% autópálya hétvégén 99% autópálya és nem tötymörgök.
2018. szept. 5. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem azért kellett cserélni, mert már annyi volt bennük a kilométer, mint égen a csillag?

1 millió alatt nem fogsz kapni 10 évesnél fiatalabb dízel egyterűt, azokban meg ugyanúgy sok lesz futott km.


Sok automatában nincs kettős tömegű, viszont egy váltófelújítás árban duplája a lendkerék cserének.


Vagy az igényeken kell változtatni vagy a kereten :/

2018. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szoval menjen is, olcsó is legyen, meg nagy is legyen, plusz ne kelljen rákölteni. Hát igen. :)

De amúgy még akár ilyen is van. Honda Stream 1.7i

De amúgy attól, hogy nem lesz a dizelben kettőstömegü, attól még ott a turbó, az adagoló, magasnyomásu pumpa, befecskendezők stb 1 milliós egyterü dízelben tizenx évesek és valószínű azért vették előtte h sokat használják, tehát 3-400e km van bennük. Ami nem is lenne baj, de azért lehetséges h költeni kell rá. Egy Honda Stream 1.7 benzin sztm jobb választás. De ez csak az én véleményem

2018. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy benzines Multiplát. Szar autók, de legalább megfelel az összes általad támasztott kitételnek. :-)
2018. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De a Multiplnak nem megy le normálisan az ablaka, 103 pacifikus, meg rohad az összes. Nem kell nekem dízel, benzines is jó csak egyen keveset, olajbol is lásd Honda Steam 1.7 olajfaló mint az ecotec.
2018. szept. 5. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:

1.9 pd-hez már nem mondanám drágának a lendkereket. webáruházakban már 90-110000 között vannak kuplungszettel, amihez még kb 20000 a kinyomócsapágy. Aztán elmész olyan szerelőhöz aki hozott alkatrésszel is dolgozik. kb 6 óra alatt kicserélhető. Felénk átlag 7000/óra --> munka 42000 +120000+20000 = 180000 körül megvan. Ezt meg egy év alatt megspórolod vele a benzineshez képest, ha mész kb 17000-19000 km-et. Feltételezem egyterűt min 1.8 benzinessel vennél. De ha nem is mennél ennyit általában a lendkerék azért kihúzza 200-250000 km-ig.

(1500 rpm alatt nem kell padlógázt nyomni és akkor nem gyilkolod a lendkereket!. Alacsony fordulati rezgéseket a nagy nyomaték átvitel okozza. pl: alapjáratról padlógázzal indulni, és ez gyorsan csökkenti az élettartamát.)

Nekem jelenleg a kuplungszettemben és a lendkerekemben 168000 km van, és tökéletesen teszi a dolgát. És én finomkodok a gázpedállal, csak betartom amit írtam :)

2018. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hegymenetben egy szívó benzin nem fog keveset enni, főleg ilyen feltételek között.
2018. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
* nem finomkodok a gázpedállal
2018. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tdi Vw konszern? Galaxy? Jtd,Hdi Ullyse? Citroën Picasso Hdi? A citrom még tetszik is elfér benne a nagy fejem és az isteni testem ( mint Buddha-nak).
2018. szept. 5. 21:45
 9/14 anonim ***** válasza:

"mint Buddha-nak"


Jabba lesz az, nem ? :D


(bocs, nem tudtam kihagyni)

2018. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Poénosan akartam közölni, hogy egy dagadék vagyok, anno iwiw-en ezt írtam "Magamról rovatba " Isteni testem van mint Buddhának". :D :D
2018. szept. 5. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!