Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok mondani, linkelni jó...

Brandon41 kérdése:

Tudtok mondani, linkelni jó elektromos robogókat?

Figyelt kérdés
A keret 200-400k legyen. Csak robogó érdekel, elektromos kerékpár, tricikli ,roller stb nem.

2018. szept. 6. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb elektromos robogó, elektromos kerékpár, csak a megjelenését illetően robogó, van pedálos rásegítés, ami ált. leszerelhető! Nem vagyok szakértője, én is csak nézegetem őket egy ideje. Ztech márka az, ami egy picit többet ígér, mint az átlag, 100-200 ezer forint környékén kaphatók. Nagyobb motor, nagyobb akku. Viszont megjelenésben nem igazán tetszik... =/

Megjelenésben ez jobban tetszik, ízlésesebb véleményem szerint:

[link]

Teljesítményben viszont ez tetszik jobban:

[link]

Ez viszont ha lithiumos akkuval veszed egy kicsit átlépi a 400 ezres keretet.

Több típus forgalmazásával is foglalkozik a cég, ha őket fölkeresed levélben, telefonon az elvárásaidnak megfelelőt fognak ajánlani. Én azért gondolkodok inkább ebben, mert nem sík terepre szánnám, eléggé dombos vidéken lakom.

2018. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem külsőre a 2. jobban bejön, csak kár hogy olyan sokba kerül az a li-ion akkumulátor.
2018. szept. 8. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!