Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri beleköltözn...

Szerintetek megéri beleköltözni egy 50es gyorsaságiba?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy nem olyan rég raktam le a jogosítványt(AM).

Mindféle képpen 50es gyorsaságival akartam kezdeni, hogy érezzem meg tanulgassan azilyen motorokat.

Na most már megvan 2hónapja kb a motorom, egy ilyen Aprilia Rs 50 (70ccm)

És az lenne az elképzelésem hogy most még járogatok vele meg minden, lefóliáztatom, keményen megcsináltatnám ilyen matt-chrome-ra. Aztán majf ilyen fél év múlva, vagy 17évesen megcsinálnám A1ből a jogsit, és akkor nem motorváltás lenne, hanem csak szimplán átalakítanám a motort 70ccm-ről 125ccm-re..

Na most rögtön felmerült a kérdés bennem ogy ez lehetséges? Illetve mennyibe fájhat nekem egy ilyen átalakítás kb?


Ennyit szerettem volna kérdezni, köszönöm higy elvolvastad.



2018. szept. 7. 07:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9/10

Igen, amikor te 16éves voltál, te neked már saját házad volt, minden nap magadra főztél, meg minden ugye?

Idióta..

2018. szept. 8. 11:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, de nem is gondoltam azt, hogy én finanszírozom az életem, mert nem így volt...
2018. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát... Nem tudom ki az a vak hangya aki egy Rs50-es és egy Rs125-ös motort ugyan olyannak lát. Rohadtul nem egyforma, és nem lehet összetéveszteni, az a rendőr jó indulata hogy elnézi.


A másik dolog, hogy ne akard átépíteni, nem ugyan az a váz, az 50-es váza gyenge lesz a rotax blokkhoz, főleg ha nem is 11kW-ra hangoltat vennél.


Alapból számold ki hogy maga a blokk meg a kipufogó rendszer hozzá minimum 250-300 ezer lenne, ott vannak a fékek, egy első futómű is kell, cserélni kell a himbát, a hátsó villa szűk lesz a szélesebb guminak, kellenek felnik, stb stb... egyszóval veszel egy 125-ös rs-t és olcsóbban kijössz

2018. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!