Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM jogosítvány mennyibe...

AM jogosítvány mennyibe kerül? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne, hogy mennyibe kerül az AM jogosítvány, mindennel együtt kb? Tehát alkalmassági, kressz, vezetés, stb stb. Én így összeadogattam a dolgokat. Nekem valami 80+ ezer ft jött ki. Aki csinált erre jogsit, annak mennyibe jött ki mindennel együtt, illetve 50 köbcentis motor közül milyet ajánlanátok? TZR 50-ről vélemények? Simson s51-ről? Illetve romet crs 50-ről? Tudtok jobbakat, olcsóbban? Vagy legalább ilyen jókat?:D [link] [link] [link] ? Válaszokat előre is köszi. Illetve, a 25 ezer forintot itt is visszalehet igényelni, mint B-s jogsinál?

2018. szept. 8. 10:01
 1/2 anonim válasza:
Hali. Kb. 80 körül van az AM jogsi és alkalmassági nem kell. Döntsd el, hogy valami újabb kávédarálót vennél, vagy egy öreg simsont. Nekem simsonom van, ezért másról nincs tapasztalatom, de az biztos, hogy ha egy s51-es 4 sebivel jól össze van rakva, akkor az is megy mint a golyó + még földúton se esik szét mint néhány mai kisebb cross.
2018. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiatal vagy még, én a helyedbe várnék pár évet mert a B kategóriával megkapod az AM-t is.
2018. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!