Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó felszereltség között...

Az autó felszereltség között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Pl egy trend és business között?

2018. szept. 9. 13:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
illetve mik azok az extrák amik szerintetek mindeképp fontosak?
2018. szept. 9. 13:18
 2/12 anonim ***** válasza:
Márka sem ártana, mert ezek csak elnevezések.
2018. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Katalógusban minden le van írva, amit ezek a csomagok tartalmaznak.

Nekem alapvető a két első elektromos ablak, legalább manuális klíma és kb ennyi. Minden más kényelem :)

2018. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ford a márka, a trend és a business a fordnál van
2018. szept. 9. 13:47
 5/12 anonim ***** válasza:

A neten minden tìpus alapfelszereltsègèt ès extràit megtalàlod.

Szàmomra fontosak: ABS, ESP, 6 lègzsàk, (+jò eredmèny a törèsteszten) elektromos ablak, tàvirànyìtòs központi zàr, ràdiò, manuàlis klìma.

Olvasd vègig az adott tìpus felazereltsègi listàjàt ès gondold vègig hogy hasznàlnàd-e, hasznos lenne-e szàmodra az adott dolog, ez mindenkinèl más ès màs.

2018. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kinek mi a fontos, eltérőek az igények, épp ezért válogathatsz egy hosszú listából, ha új autót veszel.

Van,akinek a vételár meg az egyszerűség a fontos, van, aki az alapár dupláját is hajlandó megfizetni az extrákért.

2018. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiesta, Focus, Mondeo?
2018. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egy annyira értelmetlen szubjektív kérdés, hogy csak na :D


ABS-t nem mondanám extrának és amúgy is már minden kocsiban van!

Rádió? Na ne az is minden autóban van :D


Nálam első elektromos ablakok, bár szerintem az is benne van már minden új autóban....


Klíma nem igazán fontos.

Régen úgy voltam vele hú de jó lenne, aztán amikor lett sofőr melóm és klímás céges autóm akkor 40 fokban nyomtam a klímát ezerrel aztán amikor ki kellett szállni 30 percet és a napon várni az árúra akkor olyan volt mintha 60 fokban állnék és sz*rrá izzadtam magam.

Míg a klíma nélküli kocsiban lehúzott ablakokkal szépen hozzá szokik a szervezetem :)


Az, hogy kinek milyen extrák kellenek ez totál embere válogatja....

Van aki meg sincs 38 féle extra nélkül a kocsiban és egy hosszú úton azokat nyomkodja...

Nekem alig van extra, klímának ott a menetszél és a jeges ásványvíz, tempomatnak a jobb lábam, tolatókamerának a nyakam és a szemem stb....

Vannak akik meg sincsenek ezek nélkül :)


Én inkább élvezem a vezetést és nézem a tájat, sosem voltam oda az ilyen "csicsás" dolgokért mint okosteló, full extrás autó, okostv stb.

2018. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fordokhoz nem értek. Céges autót leszámítva sosem volt. Így fogalmam sincs, hogy a gyártó egy-egy csomagba mit pakolt, amit aztán elnevezett valamilyen fantázianévvel.


Felszereltségben, ami nekem fontos:

- Olyan fényszóró, amivel látni is lehet. Halogén fényszórós autóm utoljára 13 évvel ezelőtt volt. Ha most vennék autót minimum xenon, de inkább led fényszóróval vennék. Az se baj, ha aktív kanyarkövetésese. (Nem a ködlámpakapcsolgatós fajta.)

- Kurblis ablakemelő kicsit furcsa lenne, mert ilyet is több mint egy évtizede nem használok.

- Digit klíma. Lehet manuálissal is együtt élni persze. De én szeretem, hogy be van állítva 22 fokra és az életben nem kell többet hozzányúlnom, mert intéz mindent magától.

- Az sem hátrány, ha pl esőben kamiont előzök, és veri rám a vizet, az ablaktörlő automatikusan magasabb fokozatra vált, nem nekem kell még erre is figyelni. Ez is persze csak egy kényelmi dolog, én megszoktam, szeretem. Nem szívesen mondnék le róla.

- És persze a biztonság. ABS és központi zár szerintem már jó ideje alap minden autóban. Én elvárom az ESP-t és a frontlégzsákok mellett oldal- és függönylégzsákokat is.

Kb ennyi. Minden más jó ha van, nekem minimálisan ezek az elvárásaim. Nagyon nagy zenebúzi nem vagyok, így a fejegység, meg hangszórók nem hoznak lázba. Fázós sem vagyok, így az ülésfűtés, meg heramasszírozós ülés sem létszükséglet.

2018. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

gúgli, és rákattintasz a kedvenc járgányod fapados, és full változatára.

de egy autónepper is elmondja.

2018. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!