Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az egyik szememre teljesen...

Az egyik szememre teljesen nem látok abszolút semmitse attól lehet jogosítványom?

Figyelt kérdés

Az egyik szememre nem látok de a masik szememre tökéletesen látok attól lehet jogosítványom ?

Konkrét választ szeretnék kapni.

Valamint hogy valami korlát lenne ezzel kapcsolatban mint egy egeszseges jogosítvánnyal szemben ?


2018. szept. 9. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Úgy tudom, hogy igen, de csak szemüveggel vezethetsz talán, és benne lesz a kód a jogsidban. Ismerek is ilyen embert, aki így vezet, bár neki jogsi után ment el a látása az egyik szemére. Hivatásos sofőr viszont nem lehetsz.
2018. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetett volna inkább a google-ben keresni, mint olyanoktól, akik pont annyira nem értenek hozzá, mint te? Vak vezet világtalant ... [link]
2018. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kizáró tényező az egyik szem hiánya sem, de a másiknak a visusa egy bizonyos értéken felül kell legyen.
2018. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, de korlátozast fogsz kapni, max 80 km/h. egyik ismerősöm hasonló helyzetben van...
2018. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Születésem óta csak fél szememre látok, 13.5 évesen kezdtem el a jogsit robogóra, 14 évesen már városban vezettem, gond nélkül. 5 éve balesetmentesen vezetek. B2-es jogsihoz viszont úgy tudom, két visszapillantó tükör kell majd, illetve max sebesség 80 km/h-ra lesz lekotlátozva.
2018. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5 vagyok. Ha esetleg érdekel, azóta már megszereztem a B-s jogsimat is, 2 éve van meg, kb. 8 ezer+ km vezetés után sem volt semmi még csak meg sem karcoltam egyik autót sem. Ha kellően figyelsz és körültekintő vagy nincs különösebb hátrány, de azért fő az óvatosság! Egyébként sok olyan korombeli van (férfiakra gondolok elsősorban) akik borzalmasan vezetnek, sőt saját autót is törtek már totálkárosra... Aki meg azért húzza a hátam mögött a száját, mert egy szemmel vezetek, az szimplán k*pja be... :)


Szóval nyugodtan leteheted a jogsit fel a fejjel sorstárs! :D

Nincs egyébként semmilyen korlátozás, teljes értékű a jogosítványom.

Pro tip: Szigorúa ne automataváltóson hanem manuálon tedd le a jogsit!

2022. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!