Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-es évjáratú Galaxy-ba...

2000-es évjáratú Galaxy-ba nincs elektromos ablak a 23 éves Omegámban mind a 4 elektromosan megy, mik ezek a felszereltségben való eltérések? Miért kell?

Figyelt kérdés

Fentin kívül a B Omegában (nekem A-van) van hátsó légbeömlő, az új K Astrában nincs, a 3 éves Kia hátsó ablaka tekerős, már 30 éve van 4 elektromos ablak autókban.


Ennyire lenézik a gyártók a vásárlókat, hogy nem teszik alap felszereltségbe az alapvető dolgokat? 2009-es alap Corsaba pl. nincs szervó, ez már pofátlanság! Kiindúlva a másik autónkból ami egy 1996-os Fiesta az szervós, gyárilag. Aztán akkor vettük fél millió alatt (100ezer ) amikor a Corsa volt 800 ezer ,de 6-8 éves


2018. szept. 9. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendelsz új autót, és azt kérsz bele a pénzedért, amit csak akarsz. A pofátlanság inkább az, mikor az új ár 10%-áért megvett használt autóból hiányolod a fullextrát.
2018. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Omegát az Insigniához hasonlítsd, ne egy Corsához vagy Astrához.


Egyébként meg senki sem kényszerít rá, hogy ne full extrás autót vegyél. Nincs ebben semmi pofátlanság.

2018. szept. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Full extra nem a ülés fűtés meg a navi, memóriás ülésnél kezdődik? Szervó,4 el. ablak alap dolog....
2018. szept. 10. 06:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor az lesz a legjobb ha rendelsz ég, új autot
2018. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az autók felszereltségei között nagyon nagy eltérések vannak, mert újonnan a legtöbb autó nagyon személyre szabható. Annyit tudnék hozzáfűzni még, hogy 96-ban 100%, hogy a Fiesta nem volt alapból szervós.

Ja és a full extra nem bizonyos felszereltséegeket jelent. Hanem pl ha egy Suzukiba (csak példa) a tekerős klímán, szervón, és 2 elektromos ablakon felül már semmit nem lehet rendelni, akkor az már full extra. Mert abba a modellbe minden benne van, amit csak rendelhetsz. Míg egy Audi A8-ban annyi extra rendelhető, hogy 2 oldalba se tudnám ide leírni, gyakorlatilag abból nem is létezik full extra, aki azt írja a hirdetésbe ilyen autónál, az hazudik.

2018. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5, igen, mielőtt ezt leírtam kerestem mk4 Fiestát amiben nem volt szervó, hát... nem találtam, max. nem írta bele ,de ugyan olyan kormánya van mint az enyémnek.


Igen, prémium és full extrás... LoL XD

2018. szept. 10. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!