Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnèk Nèmetorszàgbòl...

Hogyan tudnèk Nèmetorszàgbòl behozni egy pàlyamotort B-s jogsi nèlkül?

Figyelt kérdés
Tehàt nem tudok autòt vezetni, viszont 20 eve motorozok. Azzal is dolgozok. Itthon nem eri meg szerintem motort venni, az enyèm viszont màr annyira rossz, hogy arra jutottunk a szerelővel, hogy cserèlni kellene. Egy sportmotor, ès 97000 km van benne, sorozatban romlik rajta minden el. Olcsòbb lenne behizni egy ugyan ilyet, csak nem tudom hogyan. Az a tervem, hogy valahogy kimegyek, aztàn visszajövök vele. Csak a pàlyamotorok olcsòbbak meg kevesebbet futottak ès csak àt kène pakolni a vàzàra a règinek ròla az alkatreszeket. Ezt tèlen meg is tudnàm csinàlni. Ùtvonalengedèllyel be lehet hozni? (Ha nincs rajta vilàgìtas, irànyjelző stb? Ha vezetèkelve van, azt kivinnèm ès ràraknàm esetleg.)

#ùtvonalengedèly #pàlyamotor;
2018. szept. 10. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem megoldható, a létező összes rendőr lelőne hazáig...


nem is adnának útvonalengedélyt sehol.


keress egy autószállító trélert, vagy egy kamionost, akik épp hazajönnek..nos azokkal üzletelhetsz...persze legyenek elfogadható okmányai a motornak..


ne variálj, mert nagy bukta lehet.

az ötlet amúgy nem rossz.

2018. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 dirtboy ***** válasza:

csak úgy mint az autóknál,motornál is vannak olyanok akik nem csak a már bennlévőkkel kereskednek de kiszemelt példányt is behoznak.

én az audot.hu-t szoktam nézni német motorokután,ott a hirdetéskneél van hogy behozzuk magyaroszágra telszám stb

ott lehet információk megadásával ajánlatot kérni hogy mennyiért hoznák be.

2018. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mèg az is eszembe jutott, hogy az enyèmnek kiviszem a rendszàmàt, ràrakom...gondolom az is rizikòs...
2018. szept. 10. 08:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sok ismerősöm van aki segìtene... itthon meg max a blokkcserèt kellene bejelenteni. Persze ha nem lesz szèthùzva az is.
2018. szept. 10. 08:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi azt most megnèzem..
2018. szept. 10. 08:37
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk minel olcsobban meg akarom ùszni. (fèlretettem lakàsra 1 milliot annò, abbòl menne sajnos, mert nagyon rosszul keresek amùgy csak szeretem a munkàm..)
2018. szept. 10. 08:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már, felejtsd el ezt, hogy hazagurulsz vele. Most sokan foglalkoznak furgonozással, trailerezéssel, felhívsz egy ilyet, és potom összegért hazahozzák neked, házhoz. Csak persze más kérdés, hogyan oldod meg, hogy te is lásd a motort, mielőtt megveszed.
2018. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A potom összeg ùgy minimum 100 ezer forint szerintem... x ezer kilòmeterre benzin, plusz az ember is akar rajta keresni... De ki lehet szamolni csak most munkaidőben vagyok.. viszont a fapados Berlinbe 6000 ft...
2018. szept. 10. 12:11
 9/14 A kérdező kommentje:
A jobb hirdetèsek amùgy felső Nèmetorszàgban vannak inkább..
2018. szept. 10. 12:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha a motorom fogyasztàsaval veszem, ami 6.5 liter szàzon , felső nemetorszàgba a benzin oda- vissza kb 55-60 ezer forint..
2018. szept. 10. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!