Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnèk Nèmetorszàgbòl...

Hogyan tudnèk Nèmetorszàgbòl behozni egy pàlyamotort B-s jogsi nèlkül?

Figyelt kérdés
Tehàt nem tudok autòt vezetni, viszont 20 eve motorozok. Azzal is dolgozok. Itthon nem eri meg szerintem motort venni, az enyèm viszont màr annyira rossz, hogy arra jutottunk a szerelővel, hogy cserèlni kellene. Egy sportmotor, ès 97000 km van benne, sorozatban romlik rajta minden el. Olcsòbb lenne behizni egy ugyan ilyet, csak nem tudom hogyan. Az a tervem, hogy valahogy kimegyek, aztàn visszajövök vele. Csak a pàlyamotorok olcsòbbak meg kevesebbet futottak ès csak àt kène pakolni a vàzàra a règinek ròla az alkatreszeket. Ezt tèlen meg is tudnàm csinàlni. Ùtvonalengedèllyel be lehet hozni? (Ha nincs rajta vilàgìtas, irànyjelző stb? Ha vezetèkelve van, azt kivinnèm ès ràraknàm esetleg.)

#ùtvonalengedèly #pàlyamotor;
2018. szept. 10. 08:09
1 2
 11/14 Bence_ ***** válasza:

100-120 ért autót hoznak.

Tréller simán felfér, de egy dobozosba is.

Ki keres az talál!

2018. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kiszàmoltuk, hogyha kimennènk èrte egy dobozossal, benzinnel, autòpàlyamatricàkkal, szàllassal!(mert nyilvàn nem vezet le senki kocsiban vagy satorban aludva 2000km-t) együtt 100ezer forint lett volna hazahozni.. nem eri meg...
2018. okt. 19. 13:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Érdemes németországi lakost megkeresni a kérdéssel kéréssel. Ha nekem pl olyannak kellene haza vinni a motort, aki az otthoni címem környékén lakik, akkor felakasztanék egy futót és haza vinném vagy 150€-ért. Szerintem korrekt ár lenne kb, cserébe, hogy 170 helyett szötymörögnöm kell hazáig. De aki teherautóval, busszal jár, az beteheti a hátuljába a motort és haza vágtathat 130-cal.

Csak meg kell találni.

2018. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a kiszemelt motort, ami megèrte volna , màr eladtàk. Plusz az eladò is elkezdett variàlni, hogy " nem biztos hogy meglesz mire kièrek", meg a nèmetorszàgi ismerősnek ( nyugdìjas nem jàr haza) azt hazudta sokkal előbb h màr eladta. Chemnitz ben lett volna.
2018. okt. 20. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!