Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen műszaki átalakításokat...

Milyen műszaki átalakításokat ajánlotok egy gyári bmw 320ihez?

Figyelt kérdés

2003 e46 170ps

kipufogó rendszert 200e környékén láttam, szerintem olcsóbb és jobb megoldás, hogy sportkatalizátort teszek be meg egy jobb végdobot.

szerintetek mi segíthetne még?



2018. szept. 10. 11:58
1 2 3
 11/29 D. Brasco ***** válasza:
Nyilvan teged nem kell összehasonlitani az alja bmwésekkel,de az első és legfontosabb,hogy hogyan lehet hangosabbá tenni.......legolcsóbb megoldás a leömlő után levagod az egesz kipufogot a francba....a hatás garantált
2018. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Egy ilyen régi autóra vétek költeni
2018. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
jolvan sziasztok sok sikert xd
2018. szept. 10. 13:15
 14/29 anonim ***** válasza:
11 es azt ki hagytad hogy uvoltessen csokis Tibit... Amúgy meg végre vett egy BMWt a segilybo ne rontsatok el a kedvet
2018. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

segely mi?

alapbol svab kozepreteghez tartozom, es munkaval kerestem a penzt.

neked megkerdezhetem milyen szakkepzettseged van?

2018. szept. 10. 13:20
 16/29 anonim ***** válasza:

Csak azért fikázni, mert bmw-je van nem szép dolog.


Nem vagyok BMW-s, nem akarom védeni a kérdezōt, de már idegesít, hogy BMW-seknek nem lehet normális választ adni.


Csak hangosabb járművet szeretne..

2018. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ha hang kell, akkor megcsinálod azokat a dolgokat, amiket írtál, aztán helló. Biztos jól fog szólni, mert ennek a sor6 motornak bárhogyan gyönyörű a hangja. Gázreakció sokkal jobb lesz, ez az előny.
2018. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

na végre egy normális ember.

köszönöm

2018. szept. 10. 15:14
 19/29 anonim ***** válasza:

Szerintem 170 le és 210nm már nem olyan gyenge mint sokan hiszik. A BMW-ben az a jó hogy van motorválaszték. Más autókban a 170 le körüli vagy erősebb vagy ritka vagy nagy extra áron kínálják még használtan is. Ellenben a BMW elég költséges és nem túl megbízható autó és a tulajdonosi körnek is van egy nagyon rossz megítélése mint látszik is a válaszokból.

Ha sportkatalizátor kerül bele akkor érdemes megtartani az eredetit is tartaléknak. A gyári végdobot én meghagynám.

2018. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

És mit érdekel téged más taligája, meg más végzettsége. Én tanár vagyok, pajtás és van egy Alfa Gt-m. Egyéb kérdés?

Annyira tipikus önigazoló kisgyerekes daccal megáldott pógár vagy.

2018. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!