Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionnal elfoglalhatok két...

Kamionnal elfoglalhatok két sávot kanyarodás előtt hogyha kis ivben kell kanyarodjak a piros lámpánál, kereszteződésnél?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy tudod bevenni biztonságosan a kanyart akkor igen. De, a középre húzódást ugyanúgy irányjelzővel kell jelezni és nem csak csörtetni mint vadkan.
2018. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfoglalhatsz. Arra figyelj hogy jobbról ne álljon melléd senki.
2018. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Ilyet nem tehetsz. Le kell bontani a lámpát, átalakítani a kereszteződést, vagy ott helyben kisebb kocsira átrakni a teljes rakományt.


Persze, hogy lehet, van, hogy babon - karón, villamossínen keresztül kell átmenni, mert máshogy nem fér el.

2018. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, holnap lesz a CE forgalmi vizsgám és már itt izgulok,ebben nem voltam biztos és gondoltam még ezt megkérdezem! :)
2018. szept. 12. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem azért, de ilyen alap dolgot nem tudsz vizsga előtti este, akkor nem biztos, hogy fel vagy készülve
2018. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De fel van készülve! Én most csinálom a C -t aztán elmélet elött volt egy kérdésem a cr rendszerről ami alap dolog, bármennyire is zöldfülű az ember kérdezni kell ha nem vagy biztos vagy annyira stresszelsz, kötöszködni viszont nem kell inkább drukkolni neki és sok szerencsét kívánni.


Én drukkolok neked kedves kérdező! Írd meg , hogy hogy s mint lett. Pacsi! És persze, hogy átmehetsz, csak elméletben általában nem kell/szabad.

2018. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a rendes szavaidat,biztatásod,persze holnap mindenképp ide leirom,remélem meglesz :)
2018. szept. 12. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Balra indexel behúzódsz középre, majd jobbra indexel bekanyarodsz jobbra. Én a múlt héten vizsgáztam és semmit nem szólt érte a vizsgabiztos, csak a lényeg, hogy tényleg indokolt legyen.

Sok sikert holnapra!

2018. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Kamionnal te vagy az utak királya (King of the Road) azt csinálsz amit akarsz.
2018. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az se mindegy, hogy mivel vizsgázol, ha valami rövid Ategóval mész például C-s vizsgán, azzal nem kell levágni nagyon a sávokat. Viszont ha CE forgózsámolyossal, ott már szűk utcáknál kell figyelj, nyergessel pedig mindent le kell vágni, másképp nem férsz el fizikailag.


Hogy sikerült?

2018. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!