Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nulla motoros tapasztalattal...

Nulla motoros tapasztalattal ne gondolkozzak nagyobb motorokban?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen motoros tapasztalatom (persze, mentem már néhányszor ilyen Simsonnal, robogókkal, de az nem számít tapasztalatnak) és elgondolkodtam egy CBR600-as Hondán.

Szeretem a sebességet mint mindenki aki ilyen motort vesz, de ez nem azt jelenti, hogy 250 felett állandóan.

Viszont tudom, hogy a motorozás, főleg nagy géppel kezdőként marhára nem játék. Meghalni nem szeretnék, így inkább megkérdezem a tapasztalt motorosokat.

Autóban van már rutinom, azzal nincs probléma, de ez más.

Ha mindenki inkább lebeszél róla akkor cross motort szeretnék. Azzal csak nem olyan könnyű meghalni éppen.



2018. szept. 13. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem egy ismerősöm kezdett hasonló motorral viszont, ha nem vagy biztos magadban és nem szeretnék lemondani róla akkor ideiglenesen rakjál bele folytást. Nem tudom a rr hez van e nekem anno a gixerhez volt gyári folytószett(35kw) és énis kiszedtem otthon amikor már mwgbarátkoztam a mocival bár nekem A2 volt még csak akkor!

Szóval nem kell félni tőle csak ésszel és hidd el így is mennek ezek a motorok, de mégse olyan könnyü elkottázni vele valamit így!

Az meg , hogy nagyobb a motorfék és nehezebb vezetni...😊🤣

2018. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!