Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A legtöbb sofőrnél jellemző...

A legtöbb sofőrnél jellemző az olyan magatartás, ami még a "belefér" kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

Nálam az első év meghatározó volt, kresz szerint vezettem szigorúan, gyalogost mindig átengedtem a zebrán, még ha be is volt rúgva, nem foglalkoztam vele hogy mögöttem állnak többen.


Most így pár év után én is pofátlan vagyok néha, bár autóval kevésbé lehet manőverezni annyira, így meggondolok egy-két helyzetet.

Viszont motorral nem nézem annyira a dolgokat, rendőr ne legyen, és engem ne lökjenek fel figyelmetlenségből, a városunkban villamos közlekedés is van, egy délutáni araszolást elkerülve felhajtok a pályára, és ott húzom neki ahogy lehet, egy kerekezve is.


Úgy gondolom fiatal vagyok, se család, se gyerek, ennyi még oké


2018. szept. 14. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

"A legtöbb sofőrnél jellemző az olyan magatartás, ami még a "belefér" kategóriába tartozik?"

Ez a mondat mit akar jelenteni?

Amúgy nagyon ügyes vagy, jár a keksz, de ha borulsz lehetőleg ne találj el semmit és senkit.

2018. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ride hard, die young.
2018. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:

"gyalogost mindig átengedtem a zebrán, még ha be is volt rúgva"


Hol van az a KRESZ-bn, hogy a részeg gyalogosnak nincs elsőbbsége a zebrán?


" felhajtok a pályára, és ott húzom neki ahogy lehet, egy kerekezve is"


Ez nem a belefér kategória, de nem baj, hosszúak a transzplantációs listák.

2018. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Donornak tökéletes leszel, csak nyugodtan! :)
2018. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyukád családja, anyukád gyereke nem számít, az meghalhat? Esetleg ha anyukádat gázolnák halálra a zebrán, mert egy vadbarom másképp gondolta az elsőbbség kérdését, akkor nem akarnád kinyírni az illetőt?


Igen, időnként ilyen a forgalom, hogy mögötted állnak többen. Ha a sóderes Kamaznak megállsz a mellékutcából kijövet, akkor a zebrán átkelő gyalogosnak is meg tudsz állni, abba még nem halt bele senki.

2018. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a sóderes Kamaz kiváló példa..
2018. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi az hogy belefér? ahol 50-el lehet menni ott az 50 oké nem az 51
2018. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb motorosnál ez normális, az autósok viszont nem kedvelik az ilyet.
2018. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!