Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan rosszak a...

Xalwat59 kérdése:

Tényleg olyan rosszak a hyosung motorok?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira rosszak? Kinéztem a2 jogsihoz egy gv 250 et, de sokan azt mondják nagyon rosszak, hamar tönkre mennek illetve nehéz beszerezni az alkatrészeket. Ez mennyire igaz? Kérem olyan írjon akinek van tapasztalata a hyosung márkával. Köszönöm!

2018. szept. 16. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Én is Hyosungokat nézegetek mostanság.(GT 650 Comet)A márka képviselet kivonult az országból ha jól tudom.Az anyagminőség változó a motoron.A legtöbb problémát az elektronika illetve a váltó alkatrészei okozzák,Ha van lehetőség más gyártük alkatrészeit szokás beépíteni.


Amit te kinéztél az nagyon hasonlít ugye a 250-es Intruderhez,Viragohoz stb...meghibásodáskor ha nem lesz alkatrész azok közt kell szétnézni.


Vásárlás előtt / után erősen ajánlott egy képzett szerelővel átnézetni az egészet,hogy mégse legyen zsákbamacska.


Sok szerentécsét.

2018. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!