Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha magam elé engedek egy...

Ha magam elé engedek egy autót, mert lassabban haladok és engedem, hogy menjen, pl mert utánfutóval vagyok és nem hajthatok gyorsan, vészvillogóval köszönik meg. Ez eddig oké, viszont nekem kell vagy illik jeleznem valahogy, hogy, szívesen? :D

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Rájuk villogsz egyet azt észreveszik a visszapillantóban
2018. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze aztán ő visszavillog, hogy te visszavillogtál, aztán meg te visszavillogsz, hogy visszavillogott, hogy te visszavillogtál...


Marhaság. Bőven elég az első villogás, szerintem az is felesleges.

2018. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem kell megköszönni. villogott neked, megköszönte, és itt vége a történetnek.
2018. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utána egyeztess vele h legközelebb mikor jár arra és időzítsd úgy h beengedd. Vagy menj neki hátulról, ezzel jelzed h szívesen beengedted, plusz ezen felül még tolod is, neked nem kell annyit fékezned, neki meg kevesebbet fogyaszt a kocsija.
2018. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!