Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Segítség kellene fontos...

Üdv! Segítség kellene fontos mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A lényeg használt motort vettem adásvételivel mikor néztük próba során nem tapasztaltuk és nem is láttuk jeleit kezdődő hengerfejes a motor ez akkor látszódott mikor 2 deci vizet töltöttünk hűtőbe vissza nyomta és habzott a lényeg vásárláskor nem vettük észre eladó nem tájékoztatott róla minket és ez egy olyan probléma ami nem 1-2 egy helyben való beindítástól van szerelő szakvéleményt kérve simán bizonyítható de még csak nem is mentünk vele de az eladóval nem tudtunk meg egyezni magán személytől van ilyenkor úgy tudom javítást és vételár vissza követelését kérhetem de nem tudom pontosan mit tegyek ez 1 napja sem történt még

2018. szept. 16. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Eladod vagy megjavítod vagy viszed a MÉH-be...

mást nem tehetsz, nincs garancia ilyenkor.

2018. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!