Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok. 1,2 millió forint a keret ès nem tudok választani. 2007-8-as Octávia vagy SuperB a jobb választás szerintetek? Mind a kettő tetszik...tudnátok véleményt mondani hogy ti melyiket és miért azt választanátok? Előre is köszönöm!

2018. szept. 17. 08:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Octàviából a lekerekített lámpásra godnolok, nem a kockára.
2018. szept. 17. 08:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl superb...nekem is tetszett én is néztem,de más árkategóriába. A többségnek a kilométerét simán szorozzad és akkor máris nem fog váratlanul érni olyan dolgok mint amik a turbóhoz kapcsolódnak, a kettős tömegűhöz,de turbós octáviánál is készülni kell ezekre.

Octáviánál nagyobb a kínálat (évjárattól és árig),így talán azokból könnyebb jobbat kifogni.

2018. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem leginkább 2014-től tetszenek, csak sajnos nincs rá keret. 2 autót tervezek venni, egy hétvégi sportot és egy hétköznapit.Kis és nagy távokra. Szóval kényelmes, sok extrával és kevés fogyaztással. Superb-k sokkal tágasabbak és kényelmesebbek mint az Octáciák? Illetve mennyivel több extra van benne? Fogyaztásuk szerintem ugyan az. Km számomra egy dolog. Saját autómban van közel 400 ezer és tökéletes, ha jól karban van tartva akkor nincs gond.
2018. szept. 17. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1.9PD superbem volt viszont a 105 lovas, hát az valami horror. Nem hiszem, hogy 131 lovasból fogsz kapni ennyiért szóval én inkább octaviát javasolok. Illetve tudtommal A6 féle futóműve van a SuberB-nek ami kicsit problémásabb.
2018. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Skoda Octavia egy nagyjából problémamentes, kényelmes, tágas utas-és csomagterű, olcsón megvehető autó, VW Golf alapokon. A SuperB egy nem sokkal komolyabb gépezet, Audi A6 alapokon, aminél már több esély van arra, hogy tönkremegy, de nem rossz az sem. Szerintem egy Octavia jobban megérné, ugyanis ott is egy SuperB-et kapsz, csak kicsit lebutítva, prakitkusabb változatban, sokkal olcsóbban.
2018. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!