Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy audi a6 3. 0 tdi...

Van egy audi a6 3. 0 tdi quattro allroadom 2007 évjáratu csak menet közben a motra megállt mármint d . MI LEHET A BAJA?

Figyelt kérdés
mármint d ben volt és csak mentem vele 1,2,3 talán hármasban volt és kilökte magát n be és r be és d be . És leállt a motra, és nem gyúl csak egy relle kattanás van, de minden megy mármint a zene minden megy ha gyújtani próbálod csak egy relle kattanást hallani. ENNYI AZ EGÉSZ DE A STARTERT MEGNÉZETTEM ÉS SEMMI MINDEN OKÉ VELE. AZ AUDI SZERVIZBEN AZT MONDTÁK HOGY LESZORÚLT A MOTRA VALAKI, íRJON MÁR VALAMIT . MI A TEENDŐ? ÉS AZT MONDTÁK A SZERVIZBEN HOGY ÚJ MOTOR KELL BELE . AMI 5 MILLIÓ FORINT DRÁGÁBB MINT AZ AUTÓ . MINDEN MEGLEHET CSINÁLNI PEDIG AZT IS TUDOM . CSAK MENNYIRE SZÁMíTHATOK KB? VAGYIS MI LEHET A BAJA MÉG? AZT MONDTÁK A SZERVíZBEN HOGY TELJESEN LESZORULT A MOTOR ÉS A STARTERT NEM ENGEDI PÖRGETNI

#baj #motor #Quattro #AUDI A6 3.0 TDI #MIVEL LEHET A BAJ
2018. szept. 20. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ilyet Audi szervízben tuti nem mondtak, vagy ha igen, orbitális hülyék. Neked egyszerűen letiltott valamiért az elektronika, biztos baj van valahol, hogy mi,azt csak egy komoly szervíz derítheti ki.

Amúgy nem füstölt leálláskor, vagy valami zaj, piros lámpa a műszerfalon, ilyesmi?

2018. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ezt fájdalmas volt olvasni.

Ha szervizesek, akik látták és átvizsgálták az autódat, akkor valószínűleg tényleg az a helyzet hogy a motor megszorult. Ha szétszedték a motort és azt mondják hogy kuka, akkor az úgy is van. Ők látták a károsodás mértékét.

Itt látatlanban csak találgatni fog tudni mindenki.

Nem feltétlenül kell új motor. Ebből a 3.0 Tdi-ből rengeteg szaladgál az utakon. Vegyél egy bontott motort, cseréltesd ki rajta a vezérműszíjat, olajat, szűrőket, stb és mehet tovább. Nagyjából ez is karcolni fogja az 1 milliót, de mégis csak olcsóbb.

Ui.: A váltó sem biztos hogy túlélte ezt a mutatványt.

2018. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
#2 *vezérműláncot
2018. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
AZT MONDTÁK HOGY A VÁLTÓVAL SEMMI BAJ MERT A VÁLTÓT LEHET MOZGATNI . ÉS A MOTROT NEM SZEDTÉK SZÉT ANNYIT MONDTAK H MEGSZORULT . . ÉS ENNYI
2018. szept. 20. 19:07
 5/19 anonim ***** válasza:
Igaz, csak most benne voltam egy vez cserében és nagyon megragadt a szíj, tudat alatt.
2018. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
DE ÚGY TUDOM NEM MUSZÁLY ÚJ MOTROT VENNI MINDENT MEGCSINÁLNAK MÁRMINT AKKOR FELÚJíTJÁK . VAGY NEM?
2018. szept. 20. 19:15
 7/19 D. Brasco ***** válasza:
Mi az a motr?!??
2018. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A MOTOR A KOCSIBAN 3.0 TDI QUATTRO ASB
2018. szept. 20. 19:35
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem motort, hanem agyat kell cserélned! Botrány!
2018. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
KÖSZI SZÉPEN :D
2018. szept. 20. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!