Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most csinálom a jogosítvány...

Ha most csinálom a jogosítványt B kategóriára, de néha-néha oktató nélkül, saját kocsival vezetnék, és megfogna a rendőr, akkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Egyenlőre még csak felvetés, de mi történne, ha megfogna a rendőr, de mondanám neki hogy már van 40+ órám?

Már több mint egy éve csinálom a jogositványt, benne van 2 havi fizetésem, heti 1 órákat megyek vezetni, ráadásul kétszer is megbuktam már, olyan vizsgabiztosoknál, akik várták a jattot. Az oktatóm szerint jól veezetek, én is így érzem, de már elegem van abból hogy nem jutunk 1-ről a 2-re, így arra gondoltam, hogy gyakorlás céllal elmennék így a környéken autókázni. Mire számíthatok, ha megállít a rendőr?

(Teljesen felvetés az egész, sose csináltam ilyet, nem is nagyon szeretnék, de azt sem szeretném, hogy elfelejtsek vezetni, ráadásul ha saját kocsival autókázok, az nem 5000 ft/óra).


2018. szept. 24. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Eltiltanak a vezetėstől (nem lenne jogsid) megbüntetnėnek (pėnz) illetve azt is aki átadta a kocsit (apád, anyád, tesód stb)
2018. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta. Amíg nincs jogsid, nem ülhetsz a volán mögé, nem vezethetsz.Azért mert 40 óra vezetésed van az oktatóval nem jelenti azt, hogy vezetheted egyedül az autót.

Nem lesz olcsó ha a rendőr megállít. Ha meg tapasztalatlanságod miatt balesetet okozol, még nagyobb bajban leszel. Legyél türelmes.

2018. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A türelmem már kezd elmúlni, ismerőseim, akik fél éve, meg 8 hónapja kezdték, már jogositvánnyal a zsebükben vezetnek, szinte az összesnek elsőre, vagy másodjára sikerült àtmenni, és egyikük se kent meg senkit. Én sem akarok, az oktatóm is ellene van, de màr bosszant. Megint kifogok valami marhát, aztán odáig jutunk, hogy mehetek pávra, végül meg kifutok az időből. Nem akarom elúsztatni a pénzem.
2018. szept. 24. 13:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos, hogy azt mondanád a rendőrnek, hogy már több mint negyven órád van. Szarul járnál egyébként, eltiltást kapnál alapjáraton. Ha esetleg balesetben vennél részt akkor meg armageddon.
2018. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

40 órád van levezetve...hm hm hm

akkor azt még leírom,hogy ha majd le is vizsgázol és elmész megcsináltatni a jogsidat akkor azzal a papírral se vezethetsz amit ott kapsz!!!

De ha a rendőr elkap akkor mint írták pár évre megoldódik a jogosítvány szerzési problémád

2018. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Bünti+eltiltás.


Igazából ott a vizsgalapod, amin rajta van mit hibáztál. Azt hiszem van 5pont hiba lehetőséged ami (szvsz több mint elegendő) illetve van egy pár ami bukó tétel.

2018. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mégis milyen időből futsz ki? Anyám 45 évesen tette le a jogsit..

Amúgy meg, ha jogsi nélkül vezetsz, akkor nagyon remélem, hogy elkapnak a rendőrök, mert a türelmetlenséged, és hülyeséged miatt mások életét veszélyezteted. Ha állandóan megbuksz akkor valamit rosszul csinálsz.

2018. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Korrupt vizsgabiztos azt húz be a vizsgalapra amit csak szeretne, meg amihez kedve van. Azt meg ne mondja nekem senki, hogy nincs olyan hogy korrupció.

Sikeres Kresz vizsgátol számítva van 2 évem lerakni a jogsoitványt. Ha addig nem sikerül, cseszhetem az egészet, és kezdhetem előlről, kresz vizsgástól, vezetéstől. Amúgy nem érdekelne különösebben, ha elhúzhatnám akármeddig, de ha már így benne vagyok, akkor nem fogom elengedni ilyen marhaságok miatt. Azon gondolkodok, hogy oktatót, iskolát, várost váltok, és rászánok akkor már rá egy csomó időt, meg még egy halom pénzt, hogy megismerjem az új várost néhány óra alatt, és inkább ott fogok vizsgázni, hátha ott nem kell ennyire a vizsgabiztosoknak a donate.

2018. szept. 24. 13:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb tejelni?
2018. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De, sokkal, viszont én az elején úgy álltam hozzá, hogy nem fogom az önbecsülésem alábbadni, és nem fogok boritékozni. Az más, hogy vizsgabiztosi oldalról ez nem mondható el.
2018. szept. 24. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!