Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swiftnél mennyire...

Régi Suzuki Swiftnél mennyire nehéz szervó nélkül kormányozni?

Figyelt kérdés

Suzukit akarok venni, de a szervósak jóval drágábbak.


Szervó nélkül mennyire nehéz ez a kid kocsi?


Soha nem vezettem szervó nélkülit és nem tudok kipróbálni sem egyet.


Nem kell a keménykedés, hogy meg sem kottyan, tenyérrel pörgetem stb stb.


Biztosan vannak ilyenek is, de tényleg az igazat kérem csak.

60 kiló vagyok, nem egy kigyúrt állat. :D


Köszi!



2018. szept. 27. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha álló helyben nem akarod tekergetni akkor semennyire sem nehéz.
2018. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vezettem jópárszor szervó nélküli régi 1.3-as swiftet, úgy, hogy a saját kocsim szervós tehát ahoz vagyok szokva és egyáltalán nem találtam vészesnek. Legtöbbször alig éreztem a különbséget.
2018. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A különbség annyi, hogy lassú manőverezésnél nem tudsz tenyérrel kormányozni, mint egy szervos autónál, de egyáltalán nem úgy kell elképzelni, hogy bele kell csimpaszkodnod a kormányba, hogy forduljon. Annyi, hogy érezni fogod a visszacsatolást.
2018. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En mindent megtudok oldani tenyerrel egy kezzel parkolast kiallast ket auto kozul stb stb minden szoval ne parazz ezen

Regen is megvoltak az emberek szervo nelkul nyilvan kenyelmesebb de nem fogsz sirni nelkule

2018. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Nehéz, én 120 kilós dagadék vagyok, amikor szűk helyre parkolok mindig szidom magam, hogy nem tanultam tovább és Swift maradt ez miatt. Vegyél mk4 Fiestát abba van szervó és annyi mint egy Swift. Jó persze, ha nem centizel akkor nem veszed észre ha nincs szervó.
2018. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!