Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság menyire ciki, ha...

Manapság menyire ciki, ha valaki Trabanttal közlekedik?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Szerintem már majdnem menő, jó néha látni egy-két ilyen régi autót. Múltkor láttam egy szép állapotban lévő Wartburgot is.
2018. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább menő.


Előbb utána fordulok, mint egy tucat verda után.

2018. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem is menő!

mindig megmosolyogtat ha trabit látok!

bár nekem jobban tetszenek azok a trabik (alig van) ami már nem igazén trabant belül, csak kivül :)

2018. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem különösebben érdekel.

Azt se mondanám, hogy nagyon ritkán látok Trabantot, Wartburgot... se hideg se meleg.

A múltkor láttam egy Zastavát, arra már inkább rácsodálkoztam, bár elég rossz állapotban volt, rágta rendesen a rozsda.

Az OT-s rendszámú Csajka ami tetszett, figyelem felkeltő, de az igazi luxus, pláne a fogyasztása :-)

2018. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki a trabi, nem füstöl irritálóan, és nem työtymörög a forgalmat feltartva, akkor bizony megnézik, mert már kuriózum..ehhez tudni kell, hogy több évtizeddel ezelőtt bizony sok ember szeme fénye volt(nem csak ebben az országban)
2018. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2000-res évek elején tényleg nagyon ciki volt, mára az oldtimer piac fellendülésével kimondottan menő lett, ha jó állapotú a verda. Persze vannak olyan társaságok, amiből kinéznének, de azok annyit is érnek.
2018. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Kuriózumnak számít, viszont inkább azt emelném ki, hogy inkább életveszélyes.
2018. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

OT-s Trabantot ritkán látok, normál állapotban lévő azonban több is van egy 15ezres kis városban, nekem megszokott látvány.

Főleg idős embereket látok Trabanttal közlekedni, de, ha fiatal arra sem csodálkozok rá különösebben.

Akinek megfelel, nyugodtan közlekedhet Trabanttal...

2018. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj, egyik legvagányabb autó, ha szépen rendben van tartva.

Ismerősöm kanárisárga kabrio Trabija a város legmenőbb kocsija, mindenki megbámulja. :)

2018. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha karban tartod, mindenki utánad fordul az utcán...(mellesleg vannak csajok akik szeretik az ilyen autókat)
2018. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!