Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki vagy sem a T betűs...

Ciki vagy sem a T betűs matrica tanulók autóján? Tényleg leszorítják őket az útról?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki, és nem szorítja le senki őket. A T betű inkább védelem, és jelzés.


Honnan veszed ezt a marhaságot?

2018. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szívózik velük senki. Szerintem jobb, mert így "indokkal" bénázhat a sofőr. Azok rosszabbak, amin nincs T betű, de ott bénáskodik, tötymörög. AZ idegesítőbb.
2018. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

sosem láttam még, hogy T betűset leszorítanának


én is inkább elengedem, nagyobb ívben kerülöm ki, segítem, nehogy megijedjen és nekem jöjjön

2018. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm t-betűs autóját amikor használtam egy hétig....kivételek mindig vannak,de a többség tisztába volt a követési távolsággal, van 2 olyan rész ahol emelkedő tetején körforgalom és sokszor lépésbe tötymörgés van. Jellemzően itt a fenekembe álltak/állnak mindig,de amikor a nagy T betű ott vigyorgott akkor ilyen nem fordult elő. Lakot területen kívül ahol haladni lehet jó páran messziről már zsigerből kirakták az indexet,hogy majd megelőznének mert gondolom gondolják,hogy fele annyival se megyek mint lehetne... hát vannak akik már csak azért is a lelkét kitapossák az autójuknak,hogy de csak azért is megelőzzenek
2018. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,ment a zöld mindenkinek :)
2018. jún. 21. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én segíteni szoktam őket
2018. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az asszony vezet kitesszük az öntapadós T betűt a hátsó szélvédőre. Egyértelműen magasabb a többi autós toleranciája, ha kinn a T.
2018. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abszolút az ellenkezőjét tapasztaltam, mint a többi hozzászóló. Kitettem a T betűt a kezdeti lefulladgatások miatt. Gyakran ledudáltak így is. A másik, hogy a T betű sok sofőr számára, mint bikának a vörös posztó, azonnal le kell előzni azt a szerencsétlent felszólítás. Ezt sokszor úgy teszik, hogy kifejezetten balesetveszélyes szituációkat hoznak létre, az eszetlen előzésből kifolyólag.Saját tapasztalataim alapján senkinek nem javaslom a t betűt.
2018. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még csak annyi, hogy én egy vidéki nagyvárosban élek.Más nagyvárosban, falun, vagy éppen a fővárosban természetesen lehet, hogy más a morál.
2018. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!