Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diesel autó üzemanyagszűrő...

Diesel autó üzemanyagszűrő cseréje után hogy kell légteleníteni?

Figyelt kérdés
Fordfiesta 1.4 Tdci autómon üzemanyagszűrőt cseréltem, de levegős a rendszer. A kézi pumpával lelégtelenítettem, pöcre indult, szépen járt. Reggelre levegős lett. Mi a légtelenítés menete? Üdv!
2018. máj. 8. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
valami baj van, mert nem levegősödhet le. pumpa, és önindítózol a végtelenségig.
2018. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezeket légteleníteni, valamihez hozzányúltál, és ott szív levegőt. A régi dízel Fordoknak a kézi pumpája szokott elhervadni, ezeknél már nem tudom milyen, de esélyes, valahol erre lesz a hiba.
2018. máj. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul raktál vissza, és levegőt szív.

Addig úgy se tudod lelégteleníteni amíg valahol levegőt szív.

2018. máj. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is kell légteleníteni, minek?!?!?!


Addig kell tekerni amíg az összes levegő bejut az égéstérbe...

csak egy jó akksi kell hozzá!


Jól írták, valamit elszúrtál vagy valami megadta magát ahol levegő jut be...


(Öreg mercimen nincs is pumpa meg ilyen sz***ság, egyszer csuttra kifogyasztottam a gázolajat, akkor 2-3 percig kellett önindítózni padlógázon mire a tankból eljutott előre az üzemanyag) :D

2018. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megjelenik a fogaskerék és az ajtónyitó lámpa pirosra vált, 2000 fordulat enged pörgetni és sípol. Néha van levegő benne néha buborék mentes.
2018. máj. 12. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!