Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a rendes neve annak a...

Mi a rendes neve annak a kütyünek, amit a biztonsági övre tesznek fel, és így nem feszül meg annyira? (amúgy falusiasan ruhacsipeszt használunk. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a neve: "játék a halállal"
2010. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
övpárna?
2010. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
"játék a halállal" Ajdevicces! Nyilván nem vagy alacsony és nem szoktál csak a sarki ABCig vezetni... merthogy sokszáz km-nél már meggondolandó...
2010. jún. 23. 14:50
 4/11 anonim ***** válasza:

alacsonynak ülésmagasító kell

sarki abchez menet is belédszállhat egy sóderral megrakott Kamaz...

Ne akarj látni pl. szétroncsolódott kisgyermeket vagy leszakadt lábú embert. Láttam, útellenőrként dolgoztam régebben. Hánytam.

2010. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az nem kütyü hanem van ilyen tépőzáras "párna" amit ráteszel de nem azért mert nem fog szorítani hanem mert a párnát nyomja oda hozzád nem az éles övet... ennyi
2010. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Váltáskákon találsz olyat ha szerencsés vagy letudod róla szedni majd az övre rakni és kész is..
2010. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tudom miről beszélaz, de nemtudom hogy hívják, már így vettem az autót.Ha már egy kicsit is előredőlsz és megfeszül az öv, akkor kiold, és olyan mintha nem is lenne, szoval egy baleset során semmit nem befolyásol
2010. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
plüssmaci, de plüsskutya is jó
2010. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

14:54-nek

OK. értem. nyugi. _nem_ arra kell, hogy kiiktassam, csak hogy ne a fülemet/nyakamat súrolja órákon át. KB.5 centi fix "engedmény" már elég lenne, és attól még ugyanúgy véd ütközésnél.

2010. jún. 25. 10:37
 10/11 anonim válasza:
nem tudom milyen autód van de általában lehet állítani az öv kezdetének a magasságán :)
2010. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!