Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy reggel beindíto...

Normális, hogy reggel beindítottam az autót és füstölt egy picit? Eddig nem tapasztaltam, amíg melegebb volt. Nagyon enyhe füst volt, vagy inkább gőz. Nem volt olaj szaga és nem is eszi az olajat az autó.

Figyelt kérdés
Amikor beértem munkàba, már nem vettem észre semmit. 1.4 benzines
2018. okt. 4. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... lehet sokkolni fog a válaszom, de az autók már csak ilyenek, hogy füstölnek. Csak most veszed észre? Biztos feltűnt már a "kipufogó" kifejezés. Nagyon találó szó!
2018. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta van nálad?

Gondolom kb tavasz közepe óta ,hogy már nem volt hideg... fogod még jobban is látni "füstölni" amikor nagy hidegek lesznek,de amikor bemelegszik már okés lesz

2018. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A benzin égésekor főként szén-dioxid és vízgőz keletkezik, tehát ebben nagyon hasonló a lélegzetedhez.

És a lélegzeted is látszódik hidegben, mert a hideg levegőn kicsapódik a sok vízgőz.

A hidegindítás utáni első pár percben még víz is csöpöghet a kipufogóból. Miután már bemelegedett a kipufogó, már kevésbé látványos a jelenség.

2018. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen normális, amíg nem kék a füst :)
2018. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!