Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy történt veletek, a...

Hogy történt veletek, a jogsinál a vizsgabiztos megvesztegetése?

Figyelt kérdés
mert nekem az oktatóm a rutin előtt azt mondotta,hogy adjam oda a 10ezrest és ha átenged a biztos úr akkor adja neki oda a pénzt,de ha amúgy is átengedne,akkor minek a pénz,vagy esrtleg az oktatóm zsebét fogja melengetni,most készülök a vezetésre ott hogy van a lefizetés?
2010. jún. 23. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt, hogy az oktató közölte velem, hogy van ilyen lehetőség, én meg visszautasítottam, és átmentem elsőre.
2010. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én nem mentem át elsőre,de tökre nem életbevágó dologért húzott meg,jobbratartást nem tartottam be egy párhuzamos útnál 0forgalomnál,parkoló autóknál.
2010. jún. 23. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nocsak, nálam nem volt ilyen. Szerintem nyugodtan utasítsd vissza, a vizsgabiztos nincs benne, és ha nem hibázol, át fog engedni. Ha hibázol, elköltöd a zsét utóvizsgára az oktató meg nyaljon sót (és tanítson meg vezetni, ne a kenőpénzre apelláljon baz).
2010. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az egyik barátnőmnek az oktatója azt mondta neki a vizsga előtt hogy ha biztosra akar menni akkor tegyen 4000 ft-ot a hátsó ülésre. (Ez az eset 5 éve volt.)

Amikor én vizsgáztam , 3 éve, megkérdeztem az oktatómat, hogy most ha nem fizetek, az mekkora hátrány. Azt mondta, meg ne próbáljam, mert ha olyan a vizsgabiztos, akkor úgy felháborodik ezen, hogy azonnal megvág. Úgyhogy megnyugodtam, mert ez nekem nagyon kellemetlen lett volna... plusz nem is etikus.

2010. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen csak ha van egy kis szerencséd akkor olyan biztost fogsz ki aki nem ilyen és amúgy is azért vág meg amiért akar,mivel bizonyítod te,ha 50 helyett 45el mész akkor azér,nem?
2010. jún. 23. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutott, hogy meg kellene vesztegetni. Oktatóm iszonyat jófej volt, végig segített, nem volt semmi probléma. Szerintem te se csináld, ha jól vezetsz, úgyis átenged.
2010. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vesztegettem meg,de fel sem merült!Szerintem oktatóm is kiakadt volna ha rákérdezek,de nem is akartam!Harmadszorra sikerült,elsőn vb. miatt,második az én hibám volt,harmadszorra pedig mindketten jól csináltuk:)
2010. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A vesztegetéses dolog általában úgy működik, hogy az oktató szépen zsebreteszi a pénzt. Ha átmész, azt mondja, hogy a oénz miatt mentél át. Ha nem akkor meg visszaadja és azt mondja, hogy ez nem lefizethető vb volt. Szóval így működik a dolog... Nekem ezt az oktatóm mondta, aki mellesleg vizsgabiztos is, és az NKH volt (nyugdíjazott) igazgatója....
2010. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én nem vesztegetek:D PRO vagyok:P

am meg semmi értelme...kegyelemből átenged aztán meg vagy meghalsz v roszabb esetben halnak(miattad)

tanujj meg vezetni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Én tudtam vezetni
2010. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!