Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm alvázán miért van...

Az autóm alvázán miért van alacsonyabban a bal oldali lengéscsillapító rugó?

Figyelt kérdés

Ma néztem alá, és a hátsó tengelyen a bal oldalt észrevettem, hogy maga a fém "tálca" (kör alakú), ami a rugó alatt van feltűnően alacsonyabban ül.

Ez normális, vagy vigyem el szervizbe egyből?

Kertben áll az autó, ha haza értem aszfalton is megnézem, de addig is meg köszönném a tanácsokat, és az észrevételeket.



2018. okt. 11. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a kertből kiálltál vele és ugyan ez a helyzet,na akkor kellene ezt megkérdened.Nem áll sí talajon ezért van ez.
2018. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

Szóval, van egy alvázas autód?

Na mesélj még! ;)

2018. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most ezt a kérdést nem értem, szerintem inkább te mesélj...
2018. okt. 15. 01:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Az autó alja és az alváz nem ugyanaz!!!! Régen a személygépkocsik alvázasak voltak,újabban ún:önhordó karosszéria.Erre gondollhatott a válaszoló
2019. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:
Köszi #4, igen erre gondoltam. Ha a kérdező ezt nem tudta feldolgozni egy év alatt(!) akkor azt hiszem ma már tárgytalan. ;)
2019. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!