Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti raknátok egy első generáció...

Ti raknátok egy első generációs fiat puntoba egy 115 000 forintos zene berendezést a kocsiba?

Figyelt kérdés
mélynyomó,erősítő,autórádió,reprók,kábelozás,munka így együtt 115 000 forint

#autó #fiat #mélynnyomó
2018. okt. 11. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan kocsim van és kell a nagy zene akkor raknék.
2018. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Semmilyen autóba nem raknék ennyit érő hangcuccot. Egyrészt szeretem hallani a motor meg a környezetem hangját, másrészt ritka tirpák dolognak tartom ha valaki dübörgő zenével akar menőzni, még húsz évesen is gáz a teszkóparkolóban.
2018. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem menőzésből kell, hanem mert szeretek menni a "semmibe" és csak a zenére és az utamra koncentrálni, Egyszerűen kikapcsol stresszesebb napjaimon.
2018. okt. 11. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor megválaszoltad a kérdést. Én a 11 milliós autóba sem kértem feláras hangrendszert mert nincs rá szükségem, akinek viszont fontos, az egy olcsóbb autóban is költhet rá sokat.
2018. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán raknék ilyen régi autóba erős rendszert, a szigetelés, és a belső tér nem tolerálná csak zörögne kívülről felhúzott ablaknál, autót kellene válts akkor, és mondjuk egy 10 éves autó még bírja, egy Astrának már lehet jó szigetelése.
2018. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:
75%

mint ha az sok lenne.

nekem fiat bravoba 240ért vettem anno,70ezer volt csak a magassugárzó egymaga.

100a fejegység.

teljes rendszer kb 500 volt aminek főbb részei használtan vásároltak voltak. újonnan kb 800 lett volna minden.

hogy a kocsi értéke az ennek a töredéke?

kit izgat?

első autóm volt,elszórakoztam vele,megtanultam normálisan közlekedni és kész.

az autóhifi nem függ össze teljesen a kocsival,tehát nyugodtan lehet rá külön tekinteni.

ha tönkre megy az autó akkor a hifit kiszeded belőle és költözik át majd a következő kocsidba.

igaz én abba hagytam a bravo után.

a mostani kocsimat sajnáltam már szétcincálni,meg bonyolultabb is lett volna a can bus rendszer miatt,na meg jól jött a hifi ára az autóvásárláskor.

de 115 az nagyon kis összeg ha autóhifiről beszélünk szóval ez szerintem ne zavarjon,nem egy sokkal jobb kocsi árát költöd hifire hogy ez elgondolkodtató legyen megéri e.

2018. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Munkával együtt ez egy elég low budget rendszer lehet, annak minden hátrányával, szóval nem. Leginkább azért, mert (ha csak nem bontott jó minőségű cuccok) a nagy beruházás ellenére sem kapsz majd minőséget.

Másrészről egy alap egyes Punto minden csak élvezetes közlekedési eszköz. Inkább vennék egy 2-es HGT-t minimum aztán majd abba mehet zene

2018. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyek a 6000forintos kabátomra 20000 forintos gombokat?
2018. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!