Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Simson...

Mi a véleményetek a Simson s51b-ről? Többi lent.

Figyelt kérdés
1-2 hónap múlva fogom letenni az AM jogsit, első motornak szeretném. Tudom mi hol van rajta, hogyan kell beindítani....stb. szerintem jó motor, arra vagyok kíváncsi szerintetek milyen. Ha valaki tud mondani tapasztalatot akkor azt is szívesen fogadom.
2018. okt. 12. 15:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni hogy 14/f
2018. okt. 12. 15:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Legjobb kezdőmotor, azt viszont kétlem, hogy télen teszed le a motor jogsit, ha van valami egyéb kérdésed ezzel kapcsolatban írj.
2018. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy hónapod lenne a jogosítvány megszerzésére, november közepétől nincs motoros oktatás, vizsgáztatás, majd jövöre...

A Simson lehet jó tanuló motor, de azt nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy 30éve gyártották.

Kultusza van, egy jó állapotban lévő Simson ára 200ezer fprint fölött is lehet, és nagyon meg kell nézni vásárlás előtt, hogy valóban alkalmas-e a rendszeres használatra.

Újabban divatba jött, hogy az AM kategóriához is beírják az automata kódot, ha robogón vizsgázott az illető, akkor vizsont a Simson nem vezethető

2018. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, a használt autó.hu-n van 70-85 ezerért szinte gyönyörű darabok. De azért az is igaz hogy van eléggé drága is.
2018. okt. 12. 21:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek a válaszok!😊
2018. okt. 13. 15:47
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg még az lenne a kérdésem hogy mondjuk egy gyertya, tank, karburátor, oldaldeknik

mennyibe kerülnek?( külön)

2018. okt. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!